Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Блоги


Революційний Комендант PDF Друк e-mail
Блоги - Андрій Кокотюха
Написав Андрій Кокотюха   
Четвер, 03 березня 2016, 19:47

Я тут чув і бачив, що Міхаел Ніколозович знайшов собі Революційного Коменданта. Ой, щось буде! Бо Революційний Комендант уже є. Скоро знову побачимо щось красівє на білбордах. З весною буде вітать чи щось таке...

 
день письменника PDF Друк e-mail
Блоги - Андрій Кокотюха
Написав Андрій Кокотюха   
Четвер, 03 березня 2016, 10:44

Але я не вітаю себе з Днем письменника в Україні. Причин кілька. 1. В Україні письменник - це той, хто пишається відсутністю або обмеженим колом читачів. 2. В Україні письменник - це той, кому факт виданої книжки важливіше кількості проданих копій. 3. В Україні письменник - це не ремісник чи майстровий, який працює щодня, а автор однієї книги про самого себе. 4. В Україні письменник - це той, для кого форма важливіша за зміст. 5. В Україні письменник - це той, хто не вміє, не хоче і відмовляється розповідати зрозумілі та прості історії. 6. В Україні письменник - це той, кому важливіша думка трьох осіб, ніж трьох мільйонів осіб. 7. В Україні письменник - це той, чиє життєве та творче кредо: "А для чого взагалі визначати жанр твору, якщо я його написав/написала!" 8. В Україні письменник - це той, для кого драматургія - як генетика для Сталіна: лженаука. 9. В Україні письменник - це той, для кого західний зразок - зразок лише в тому випадку, якщо це зразок творчості Джойса, Пруста і Кафки. 10. В Україні письменник - це той, хто вперто демонструє свій розум і підкреслює це, хоча по суті своїй така особа є не розумною, а занудною в побуті, і не має практичного застосування своїм знанням. 11. В Україні письменник - це той, для кого вживання слів "сливе", "далебі", "світлина" на інших архаїзмів важливіше за сюжетні повороти й несподівані фінали.

Якщо ви знайшли в себе хоч одну з цих якостей - ви письменник в Україні. Але

 
журналісти PDF Друк e-mail
Блоги - Андрій Кокотюха
Написав Андрій Кокотюха   
Середа, 02 березня 2016, 19:42

На 17.00 сьогодні канал 24 хотів узяти в мене інтерв'ю. Дзвонили з корпоративного телефону. Вчора. Сьогодні не підтвердили. За мною взагалі не шукали. Але я вирішив бути добрим і витратив час, шукаючи журналістів. Але дзвінки на корпоративний телефон і пошук журналістів, які тобі дзвонили, має такий самий результат, як політична діяльність Ляшка. Робив це останній раз. Я не буду ні за ким шукати. Мені нахуй впало давати інтерв'ю. У мене повно роботи, яку я не роблю третій день через проблеми з Волею кабель. Я послав нахуй Волю кабель з їхнім сервісом. Аналогічний посил стосується всіх, хто не підтверджує час та місце зустрічі. Також - всіх, кому я потрібен у незручний для мене час, якщо це не по роботі. Отаке я прошене гавно. Беріть інтерв'ю в когось, хто менше зайнятий і понтовий. Мене не цікаво зайвий раз показатися по телевізору. Ляшка показуйте. До побачення. Заїбали.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 157