Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Блоги


про рідну мову PDF Друк e-mail
Блоги - Андрій Кокотюха
Написав Андрій Кокотюха   
Понеділок, 22 лютого 2016, 10:44

Зранку - вкотре про рідну мову. У мене в стрічці купа посилань на сайти про кіно. Якесь Хорошее кино тощо. Переважно все воно ру. Там не все полова, часто знаходжу красиве і корисне. Питання на засипку, для тих, хто справедливо як для нашого часу вимагає блокувати ру.: де і коли інформацію та аналітику про кіно такі, як я, зможуть читати українською і ua. "Вчи англійську за три дні!" - не альтернатива. Отака герня, малята.

 
"активісти" PDF Друк e-mail
Блоги - Андрій Кокотюха
Написав Андрій Кокотюха   
Неділя, 21 лютого 2016, 12:43

Колеги - журналісти (я журналіст за фахом), вашу знову мать! Ані стандартів, ані совісті. Якого, вибачте, хера ви називаєте тих, хто громив банки та захоплював готель активістами? Ви ставите знак рівняння між загиблими, яких називають активістами справедливо, і обсосами в камуфляжах, які до всього ходять - сам бачив і чув - у хмарах перегару. Причому повірте записному алкоголіку: такий перегар якісний алкоголь не дає. Знайшли активістів. Той, хто назве їх активістами, не журналіст, а підарас. І місце йому в Радикальній партії.

 
продався PDF Друк e-mail
Блоги - Андрій Кокотюха
Написав Андрій Кокотюха   
Неділя, 21 лютого 2016, 11:42

Я вже не вперше чую і читаю про те, що хтось продався Авакову. Вчора провокатори теж продали Авакову кількох рабів. Отже, у Авакова грошей кури не клюють. Ніхто не купує стільки живих людей, скільки Аваков. Може, і собі продатися Авакову? Якби не купував, ніхто б не продавався. Запитайте в Авакова, я йому треба за гроші? 100 тисяч доларів, нам на кіно знадобиться.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 157