Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Готується до друку
План видань на лютий-березень 2018 PDF Друк e-mail
Неділя, 21 січня 2018, 10:11

Ф. Пажак. Ван Гог. Іскріння. Переклад з фр. Івана Рябчія. Ціна 130 грн

Фредерік Пажак – відомий швейцарський автор графічних романів, у яких він розповідає про життя видатних людей, у тому числі тих, хто має стосунок до Швейцарії: Мартин Лютер, Артур Шопенгавер, Волтер Бенджамін та інші.

У життєписі Вінсента Ван Гога автор переповідає самотній шлях видатного художника – з рідної Голландії до французького містечка Овер-сюр-Уаз. Ця писана і мальована біографія наголошує на маловідомих та хибно витлумачених епізодах з життя Ван Гога.

Дж. Стембрідж. Що ж вона бачила. Переклад з англ. Наталії Тисовської. Ціна 135 грн

Замість насолоджуватися паризькими красотами, Лана Тернер змушена тікати, навіть достоту не знаючи, хто її переслідує і наскільки кровожерливі в нього наміри... Якщо постійно забувати про ліки, біполярний розлад стає підступною штукою: ні сіло ні впало зірватися в Париж, а там без дозволу зазирнути в королівські апартаменти й підглянути сцену, яка зовсім не призначалася для чужих очей...

Знаний ірландський драматург і прозаїк Джерард Стембридж запрошує на карколомну екскурсію Парижем для любителів гостросюжетного жанру.

Н. Тисовська. Київські канікули. Ціна 95 грн

Американська аспірантка Дженні Бартон навіть уявити не мог­ла, що її мандрівка до Києва замість приємних закордонних канікул перетвориться на нескінченний вихор небезпечних пригод. Це ж треба було примудритися стати свідком пограбування й опинитися в полоні десь за містом, у заґратованому будинку, разом з такою самою посестрою-заручницею! І що тепер робити — покірливо чекати смерті? Так міг би вчинити хто завгодно, тільки не Дженні.

Дж. Крауч. Коханка її чоловіка. Переклад з англ. Романа Клочка. Ціна 160 грн

Луїза втратила чоловіка і дітей. Вона хоче почати все з початку: нове помешкання, нова робота, нове кохання. 
Коханець Софі загинув в автокатастрофі, вона будь що має захистити їхню спільну дитину.
Ці дві жінки не зупиняться, доки одна з них не знищить іншу. Кожна має свою історію, але котра з них правдива?
Майстриня психологічного трилеру занурює читача в емоційну гойдалку домашнього терору, і хто зна, чи подібне не відбувається десь зовсім поруч від вас?