Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Богдан ОБРАЗ (Боб)
Про любовні трикутники та історію України з Богданом Образом PDF Друк e-mail
Написав Юлія Овчіннік   
Неділя, 27 березня 2016, 18:23

Богдан Образ. Фото UkraineINFOДжерело: UkraineINFO

Українська земля породила багато талантів. Мабуть, у кожній столиці світу проживає хоч один видатний українець. Ось і на вулицях Парижу можна зустріти українського письменника та активіста Богдана Образа. Своїми творчими планами та секретами власної особистості Боб (псевдонім нашого героя) поділився в інтерв’ю з Ukraine INFO.

- Розпочнімо нашу розмову з того, чим тобі, мабуть, не терпиться поділитися – книги «Рефлексії. Історія однієї пристрасті». Як відомо, ти її вже віддав до друку. Тож, якої історії чекати читачам цього разу?
- Цей роман про кохання на тлі історії України. Період розвитку подій десь так з 1991 року по 2018-ий. Тобто, буде трішки моїх передбачень. Подивимося, справдиться чи ні.

Детальніше...
 
Українці за кордоном: Богдан Образ - Франція, Париж PDF Друк e-mail
Написав Анастасія Хілевська   
Понеділок, 21 грудня 2015, 19:02

Богдан Образ (Боб)

Джерело: https://www.2wentertainment.com/uk/blog/bogdan_obraz-ukraintsi_za_kordonom/

Цей тиждень для нас був наповнений французькою атмосферою з українськими нотками завдяки нашому герою – Богдану Образу. Письменник, активний громадський діяч та поціновувач українського мистецтва у різних сферах, Богдан нещодавно видав свою книгу «Київ-Париж», провівши паралелі з життям в Україні та Франції. А ще Богдан в деталях описав французький стиль життя і відмітив, що зразковим французам варто перейняти від українців. Lire et apprécier!

«Французи надихають своїм “мистецтвом жити”. Утім, французам українці можуть передати свою нескореність, бажання йти до кінця.»

Детальніше...
 
Три історії про першу книжку... PDF Друк e-mail
Написав Інна Косинська   
Неділя, 26 липня 2015, 09:23

Богдан (Боб) ОбразСайт Читомо розповів історію трьох літературних дебютів

Перша, нехай навіть ідеально написана книжка, не завжди може «вистрелити» – надто багато залежить від видавця, правильного маркетингового позиціювання та навіть оформлення видання. Ми поговорили про книжкові дебюти з трьома різними авторами і попросили їх поради майбутнім письменникам: як знайти видавництво, на що слід звертати увагу і чому книжка може так змінитися?

Уявляйте собі негативні сценарії щодо публікації вашого рукопису

Богдан Образ, секретар асоціації медичної і благодійної допомоги «Франція-Україна» (Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе):

Роман «Київ-Париж. У пошуках застиглого часу» – це моя перша видана книжка. А писати почав я ще з 2007 року. Тоді, під впливом нового відкриття – сучасної української літератури, – я написав невеликий твір, обсягом менше 50 сторінок «Кохання у Великому місті. Big city love». Скорочену версію виклав в інтернет. Тоді я відчайдушно намагався видати свій твір книжкою: надсилав у видавництва рукописи, розмовляв з видавцями під час книжкових виставок. Однак видавати текст такого обсягу було ризиковано, мені пропонували видання в альманахах власним коштом. У 2008 році я вступив у бізнес-школу в Парижі і мав наполегливе бажання написати щось краще, змістовніше і видати книжкою.

Детальніше...
 
Богдан Образ PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 квітня 2015, 09:01

Богдан Образ (Боб)Богдан Образ (псевдонім - БОБ) народився 1986 року у Москві. Дитинство і юність провів у Києві. Навчався у Київському національному торговельно-економічному університеті, бізнес-школі ESCP-Europe у Парижі, Лундському університеті у Швеції. Писати почав з 2007 року.

Проживає між Києвом та Парижем. Займається академічним веслуванням, колекціонує засоби для письма, краватки і парфуми.

Активний учасник паризьких Євромайданів, секретар асоціації медичної і благодійної допомоги "Франція-Україна"("Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе").

Детальніше...