Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Любко ДЕРЕШ
Любко Дереш та Євгенія Кононенко про збірку "Мій Шевченко" говорять на Першому каналі радіо PDF Друк e-mail
Вівторок, 03 березня 2015, 13:33

Любко ДерешВ програмі «Добридень» Першого каналу Національного радіо 27 лютого 2015 (перший ефір з 11:15) ведуча Аліна Акуленко розповідала про роботу над збіркою "Мій Шевченко" з письменником Любком Дерешем. До ефіру також підключалася телефоном Євгенія Кононенко. Слухати...

Детальніше...
 
Про досвід психоаналізу особистості Тараса Шевченка від Любка Дереша PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 23 листопада 2014, 23:11

Любко Дереш розповідає про свою роботу над оповіданням про Тараса ШевченкаПисьменник Любко Дереш під час творчої зустрічі з авторами збірки "Мій Шевченко" (в київській Книгарні Є 21.11.14) розповідає про свій досвід психоаналізу постаті Тараса Шевченка під час роботи над оповіданням для цього видавничого проекту.

Детальніше...
 
ЛЮБКО ДЕРЕШ: «ТЕРЗАТИ МУЗУ НА САМОТІ ЧИ ЗМІНЮВАТИ ЖИТТЯ?» PDF Друк e-mail
Написав Марія ПРОКОПЕНКО   
Неділя, 08 грудня 2013, 14:52

кадр з інтерв'ю Любка Дереша на Hromadske.tvДжерело: Голос України

У донецькому фонді «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив» відбулася зустріч із молодим українським письменником Любком Дерешем. Він презентував нові книжки — «Миротворець» та «Остання любов Асури Махараджа».

«Часто бувати в Донецьку не доводилось. Востаннє — років два тому з приватним візитом, а перед тим приїздив на читання. Сам я родом зі Львівщини, з міста Пустомити, — це досить далеко від Донецька. Відстань часом створює ілюзії: а що то за Україна в далечині, може, це — взагалі інша країна?» — сказав Дереш.

Він розповідав про батька, матір, інших родичів, показував фотографії їхні, а також рідного дому, школи та краєвидів Єгипту — близько року письменник мешкав на Синайському півострові, в місті Дахаб. Там Дереш багато писав, свої нові книжки відносить саме до «синайського циклу».

Детальніше...
 
Любко Дереш: навіть у Демона є серце PDF Друк e-mail
Написав Ганна Кундіренко   
Середа, 04 грудня 2013, 14:35

Любко ДерешДжерело: ВВС Україна

Молодий, але вже досить відомий письменник Любко Дереш у цьогорічному конкурсі Книга року ВВС представлений боллівудською притчею "Остання любов Асури Махараджа". В цьому інтерв'ю він розповідає про свою книгу та світову літературу, в якій, на його думку, майже всі сюжети - передбачувані.

ВВС Україна: Як ви у кількох реченнях можете розповісти, про що ваша книга?

Любко Дереш: Це історія про відродження почуттів у сучасному світі, де інфантилізм, аутизм і імперсоналізм фактично будують це суспільство "нагів", яке описано в книзі. Це щось схоже на боллівудську лав-сторі, яка має певний алегоричний підтекст, тому що місце дії відбувається в Нью-Йорку, який описаний як яблуко. Тобто, це те яблуко, з якого почалося падіння Адама і Єви, і яке описує ситуацію, що в ній ми перебуваємо зараз самі. Це спроба повернутися до початку, спроба віднайти себе первинного - первинне відчуття людини, первинне відчуття дому, яке було до падіння. Це історія про свіжість почуттів, про те, що навіть у демона є серце, душа і навіть проклятий може стати людиною.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Любко ДерешНародився у Львові (1984), закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за фахом бухгалтера.

Літературний дебют відбувся у віці 17 років романом «Культ». Наразі в його доробку сім романів, дві книжки для дітей молодшого віку, збірка оповідань та есеїстики. Твори Любка Дереша виходили перекладом у Польщі, Німеччині, Франції та Італії.

Мешкає та працює там, куди заносить його доля. За останні роки Дереш мандрував російським Заполяр'ям, Калмикією, Киргизстаном, побував у Індії, мешкав на Південному Синаї в Єгипті.

Вивчає духовні традиції світу, є членом Всесвітньої ліги «Розум поза наркотиком», входить до складу журі Національного грантового конкурсу «Інтелектуальний капітал України».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3