Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Анна ШЕВЧЕНКО

Анна ШевченкоАнна Шевченко британська письменниця українського походження. Народилася в Києві, закінчила з відзнакою Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Має ступінь магістра філософії Кембриджського університету з міжкультурних відносин та конфліктів. Автор численних публікацій та книг. В її доробку два літературні твори: світовий бестселер «Спадок» («Bequest») та «Гра» («The Game»).

Анна Шевченко засновник і генеральний директор консалтингової компанії 3CN, що спеціалізується в крос-культурному управлінні ризиками та вирішенні конфліктів. Вона постійний експерт в багатьох ЗМІ по всьому світу. Володіє сімома мовами і має досвід роботи в 32 країнах. Перекладач чотирьох Британських Прем'єр-міністрів та радник з міжкультурних питань для двох з них. Експерт з політичного примирення та конфліктів Британської Урядової миротворчої організації (British Government Stabilisation Unit).

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Анна ШЕВЧЕНКО: «Україна для британців перестала бути «територією» і стала «країною» PDF Друк e-mail
Написав Олена ГУТИК   
Понеділок, 06 жовтня 2014, 12:53

Анна ШевченкоДжерело: Високий Замок

Наприкінці 80-х киянка Анна Шевченко стала першою українкою в Кембриджі, у 90-х долучилась до друкування української гривні в Британії. Зараз є перекладачем Єлизавети ІІ та прем’єр-міністра Великої Британії.

Нещодавно вийшов український переклад роману “Спадок”, який Анна Шевченко писала 12 років. У книзі дослідила, куди ж поділося золото Павла Полуботка, яке, згідно із заповітом гетьмана, мало зберігатись у Банку Англії. Кореспондент “ВЗ” поспілкувалася з письменницею про парадокси британської ментальності, українських емігрантів та труднощі роботи з королевою.

- Пані Анно, як сталося, що 25 років тому ви переїхали у Велику Британію?
- Я виграла першу українську стипендію Джорджа Сороса на навчання у Кембриджському університеті. Була першою студенткою від незалежної України у Кембриджі.

Детальніше...
 
Анна Шевченко з Лесею Ворониною на Радіо Культура 02.09.14 PDF Друк e-mail
Четвер, 25 вересня 2014, 08:50

Мер Львова Садовий та Анна Шевченко. Форум видавців - 2014Запис ефіру 02.09.14 передачі "Знакова постать" (ведуча Леся Воронина, Радіо "Культура") з британською письменницею Анною Шевченко. Розмова йшла про роман "Спадок", родину письменниці, британську систему освіти та багато що інше.

Детальніше...
 
Відеозапис зустрічі з Анною Шевченко в Книгарні Є 3 вересня 2014 PDF Друк e-mail
Написав Микола Кравченко   
Вівторок, 16 вересня 2014, 20:03

Афіша зустрічі з Анною Шевченко 3 вересня 20143 вересня 2014 р в Книгарні Є відбулася творча зустріч з британською письменницею Анною Шевченко та презентація її роману "Спадок", який успішно продається у 16 країнах світу, став дебютом року видавця у Німеччині, ввійшов у список найкращих 100 книжок літа у Великобританії за номером 39 та отримав неофіційну назву "підручник з історії України". Модерував зустріч Юрій Макаров.

Детальніше...
 
Анна Шевченко в передачі "Підсумки" Миколи Вересня PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 вересня 2014, 10:37

Анна Шевченко у Миколи Вересня на передачі ПідсумкиЗапис прямого ефіру передачі "Підсумки" Миколи Вересня з письменницею Анною Шевченко 3 вересня 2014 р. на Еспресо TV

Детальніше...
 
Презентація роману "Спадок" та творча зустріч з британською письменницею Анною Шевченко PDF Друк e-mail
Середа, 27 серпня 2014, 20:41

Афіша зустрічі з Анною Шевченко 3 вересня 2014Книгарня Є та видавництво "Нора-Друк" 3 вересня запрошують на творчу зустріч з британською письменницею Анною Шевченко та презентацію її роману "Спадок", який успішно продається у 16 країнах світу, став дебютом року видавця у Німеччині, ввійшов у список найкращих 100 книжок літа у Великобританії за номером 39 та отримав неофіційну назву "підручник з історії України". 
Модеруватиме зустріч Юрій Макаров.

Початок зустрічі о 18:30, вхід вільний. Андреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М "Золоті Ворота").

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2