Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

ПОЛОЖІЙ Євген
Євген Положій і його 16 новел про любов, а не війну PDF Друк e-mail
Написав Єгорова Анна   
Четвер, 29 вересня 2016, 00:00

Джерело: Трибуна

Євген Положій

Нещодавно в Полтаві письменник і журналіст Євген Положій презентував новий твір «5 секунд, 5 днів». У стінах обласної бібліотеки імені Котляревського журналісти «Трибуни» під час відкритого інтерв’ю дізналися в автора про центральні символи роману, а також як писати про війну і чи треба це сучасному читачеві.

5 секунд, 5 днів, 5 років і вічність

Ця книга є продовженням книги «Іловайськ». Сюди увійшла приблизно половина інформації, яку я зібрав минулого разу. Ці історії мали більший обсяг і не були закінченими, як мені тоді здалося, і в формат «Іловайська» вони якось не поміщалися. Я вирішив, що трохи почекаю, щоб написати окрему книжку. Так і сталося. Я обʼїздив дуже багато міст України, мав багато зустрічей. Улітку нарешті мені вдалося розговорити прототипа головного героя книги Бойченкова – Віталія Бунчикова.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Євген Положій

Євген ПОЛОЖІЙ народився 11 липня 1968 р. на Сумщині, закінчив філологічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка (де пізніше викладав на спеціальності „Журналістика” дисципліну „Проблематика ЗМІ”). Працював головним редактором газет „Уік-енд” та „Тєлєнєдєля-Суми”, радіостанції „Всесвіт”, був автором та ведучим інформаційно-розважальних програм на ТРК „Відікон”.

З грудня 1998 р. по теперішній час – головний редактор суспільно-політичної газети „Панорама”.

Захоплення: читання книжок та подорожі. Надає перевагу бюджет-подорожам в автономному режимі та автостопу. Девіз: „Більше побачити, більше проїхати, менше витратити!”. Таким способом Положій подорожував по Сирії, Йорданії, Лівану, Туреччині, Індії, Непалу, Бангладеш, Сербії, Чорногорії та Китаю. Також по програмах стажування, обміну досвідом та як звичайний турист відвідав США, Шотландію, Єгипет, Латвію, Литву, Польщу, Словаччину, Угорщину, Австрію, Німеччину, Іспанію, Гібралтар.

Положій Євген. По той бік Пагорба