Про поїздку українських письменників на Книжковий Салон у Париж розповів голова правління ГО "Книжковий простір" Микола Кравченко.
- Що перше вразило на ярмарку?
- Масштабність. Салон проходить у величезному комплексі, із понад 15-ти павільйонів. Один павільйон - як усе київське ВДНГ за розмірами. На те щоб один ряд туди й назад пройти - година двадцять йде. 190 тисяч відвідувачів зібрав, із них - тільки 30 зайшли безкоштовно. Решта платили по 10 євро за вхід. І що цікаво, ціна на книжку у них будь-де: у книгарні, на заправці, на виставці однакова - за законом фіксовані ціни. А о 10-й ранку вже черга була під павільйоном із охочих туди потрапити. Ще у Франції майже не використовують електронних книжок. У нас в метро заходиш: всі з ними або з телефонів читають. У них - всі з паперовими.
Антон Кушнір нагодує відвідувачів "Медвіна" цибулевим супом
П'ятниця, 12 квітня 2013, 13:23
В суботу 13 квітня 2013 р. на VIII весняному книжковому ярмарку «Медвін», який проходить у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2б, метро «НИВКИ», термінал К), на майданчику «Мистецька кухня» з 15:00 до 16:00 готуватиме Антон КУШНІР.
Анонсована страва - французький цибулевий суп.
Як відомо, Антон Кушнір, письменник, журналіст та перекладач, в жовтні місяці минулого року перебував на резиденції в м. Коньяк на запрошення Фестивалю Європейських літератур, тож смак справжнього цибулевого супу повинен знати достеменно. На фото: Антон Кушнір та Любко Дереш в м. Коньяк (листопад, 2012).
Євгенія Кононенко та Антон Кушнір розповідають про свої враження від Книжкового Салону в Парижі
Написав Administrator
Четвер, 04 квітня 2013, 00:00
На прямий ефір (понеділок, 1-го квітня 2013) програми "Добридень" Українського радіо (перший канал) ведуча Галина Бабій запросила письменників Євгенію Кононенко та Антона Кушніра, щоб вони поділилися своїми враженнями та результатами від участі в Паризькому Книжковому Салон - 2013.
На фото: одна з зустрічей на українському стенді в Парижі: Антон Кушнір - в центрі, Євгенія Кононенко - сидить.
Для чого ви пишете? Пишу, бо більше нічого до ладу не вмію. Точніше, усе інше в мене виходить набагато гірше. Взагалі дуже правильний принцип – робити лише те, що ти вмієш і любиш, от тільки реалізовувати його на практиці буває складно. Стати письменником, на щастя, простіше, ніж космонавтом.