Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Роздобудько
Маленький фотозвіт з Книгарні Є PDF Друк e-mail
П'ятниця, 09 вересня 2011, 23:10

Ірен Роздобудько9 вересня в київській Книгарні "Є" відбулася презентація нового роману Ірен Роздобудько "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю". Ірен вперше зізналася, що всі герої її романів мають прототипи. Вона розповіла реальні історії, які в романі мають інше завершення, часом більш драматичне, ніж це сталося в житті.

Детальніше...
 
Нова книжка Ірен РОЗДОБУДЬКО очікується в продажу з 9-го вересня PDF Друк e-mail
Неділя, 28 серпня 2011, 09:39

Саме на цей день запланована перша презентація роману «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю» в київський «Книгарні Є» на Лисенка, 3 (початок о 18:30). За тиждень, 17-го вересня, в рамках Форуму Видавців запланована творча зустріч відомої письменниці у львівський «Книгарні Є» (модератор – Леся Воронина).

Книжка виходить в серії «День Європи», в твердій палітурці, оформлення обкладинки Ігоря Жука.

Детальніше...
 
«Чорний пісок» Болгарії PDF Друк e-mail
Написав Ірен Роздобудько   
Вівторок, 05 липня 2011, 15:13

В болгарському містечку Поморіє пройшов перший міжнародний фестиваль авторської пісні «Чорний пісок». Ми збиралися туди, дещо скептично налаштовані, адже про існування болгарської авторської пісні майже нічого не знали. Власне, і про саму Болгарію у нас чомусь не звикли говорити в культурному контексті. Все більше – туризм, курорти, море і… «шопський салат». Потрапили туди завдяки письменниці Анні Багряній та її чоловікові – відомому болгарському поетові, драматургові, перекладачу і барду Димитру Христову, котрі так прямо і сказали: «Ми хотіли, щоб болгари знали Україну не в контексті російської попси, якої тут вистачає.»

Детальніше...
 
«Донецька» і «Хлопець з Бандерштадту» (в якості міні-звіту) PDF Друк e-mail
Написав Ірен Роздобудько   
Вівторок, 24 травня 2011, 13:24

Ірен Роздобудько в ГорлівціСаме в такому складі ми і поїхали «на Донбас» в музично-літературний тур: я, родом з Донецька та Ігор Жук, родом зі Львівщини. І саме цим всі дні туру по Східній Україні щосили весело трощили міф про так званих «донецьких» та «бандерівців».

Детальніше...
 
Ірен Роздобудько: «Пишу українською з почуття любові і спротиву» PDF Друк e-mail

Ірен РоздобудькоДжерело: Главред Надія Майна, Владислав Мусієнко (фото), «Главред», 20.04.11 // 09:02

«Натхнення – відмовка для лінивих. Я пишу тому, що не можу не писати», - розповіла письменниця.
На сайті «Главред» відбувся чат із письменницею та журналісткою Ірен Роздобудько. Як розпочинався письменницький та журналістський шлях Ірен Роздобудько? Чому вона ніколи не пише про себе? В чому складність написання книжок для дітей? Коли з’являється відповідальність автора перед читачем? На ці та інші питання гостя «Главреда» відповіла під час чату.
Подаємо стенограму чату з Ірен Роздобудько.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 4