Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Волков
"Емісар" Олексія Волкова в Топ-5 кращих гостросюжетних романів-2012 PDF Друк e-mail
Субота, 16 лютого 2013, 15:24

Волков Олексій Відомий український письменник Андрій Кокотюха вже традиційно в лютому підводить свої «чтивні» підсумки минулого року за результатами авторської сторінки «Кримінальне чтиво UA» на «Буквоїді».

Цього разу в Топ-5 першим стоїть  пригодницький роман Олексія Волкова "Емісар", про який Андрій Кокотюха пише наступне.

Передкрайній роман кращого автора трилерів в Україні, «Слід на воді», був виконаний у невластивій Волкову повільній манері. Його герої замість діяти часто рефлектують. Виявляється, саме такого українці схильні вважати суперменом - мене такий незвичний Волков трошки пригнітив, бо кілька вечорів я відверто нудився з детективом без убивства. Тож крайній його роман, «Емісар», нагадав про того Волкова, якого палко любив не лише я, а якого сильно заповажали втомлені від інтелігентів у літературі активні успішні українці.

Детальніше...
 
Олексій Волков: всі книжки пишу для себе PDF Друк e-mail
Написав Роман Лебедь   
Середа, 19 грудня 2012, 12:21

Олексій ВолковДжерело: ВВС Україна

Книжки для власного задовлення - такий підхід до написання книжок сповідує практикуючий хірург Олексій Волков, чия книга "Емісар" бере участь у конкурсі "Книга року ВВС 2012".

Працюючи у лікарні в Тернополі, автор написав вже майже десяток книжок - здебільшого, в детективному жанрі.

У перерві між прийомом пацієнтів Олексій Волков розповів ВВС Україна, про що його найсвіжіший твір.

Детальніше...
 
Детективи тернополянина не поступаються норвезьким і їх незабаром екранізує «1+1» PDF Друк e-mail
Написав Марія Власенко   
Субота, 29 вересня 2012, 12:40

Джерело: Тернопільська липа

Вчора у книгарні «Є» відбулась презентація книги «Емісар» нашого земляка Олексія Волкова, яка вийшла в світ цього року у видавництві «Нора-Друк».

Лікар, який пише детективи

Для наших читачів, які незнайомі з творчістю цього відомого в Україні майстра детективного жанру, розповімо трішки детальніше про цього відомого тернополянина.

Детальніше...
 
Тернопільський “доктор Хаус” випустив нову книжку PDF Друк e-mail
Написав Раїса Дудкова   
Субота, 29 вересня 2012, 08:10

Олексій Волков в тернопільській книгарні ЄДжерело: Погляд. Новинний портал

Хірург за освітою та письменник за покликом душі, — Олексій Волков презентував тернополянам свою нову книгу “Емісар”. В словнику назва цієї книги трактується як таємний посланець, агент і довірена особа. Долю емісара випало нести головному герою-українцю, котрий за непередбачуваними обставинами життя потрапляє в чужу країну —Америку, живе там в одному з найбільш криміногенних міст Чикаго, і починає грати роль емісара, паралельно з цим втілюючи в реальність мрію всього свого життя. Яку саме автор не розркиває, жартує, що намагався писати роман так, щоб читач до кінця книжки не міг передбачити фінал.

Детальніше...
 

Олексій ВолковОлексій Волков народився 1965 року у м. Тернополі. Закінчив з відзнакою Тернопільський медичний інститут. Працював хірургом у Кіровоградській області. З 1989 р. працюєхірургом в Козівській центральній районній лікарні. Літературною діяльністю займається зі студентських років. Працює в жанрах детективу, трилеру. Член НСПУ. Переможець літературних конкурсів «Золотий Бабай» (2002) та «Коронація слова» (2005), номінант конкурсу «Гранд-Коронація» (2010).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2