Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Кідрук
Як у Новій Зеландії Україну оголосили світовим борделем PDF Друк e-mail
Написав Максим Кідрук   
Вівторок, 24 травня 2011, 13:01

Максим КідрукДжерело: УНІАН-Культура

Після того, як на новозеландському радіо переможець одного з конкурсів отримав приз – поїздку до України з метою секс-туризму, ведучий ранкового шоу «Підйом» на «Новому каналі» Сергій Притула задумав акцію у відповідь, котра отримала назву «На Зеландію!». Передати новозеландцям «привіт» від України поїхав письменник та мандрівник Максим Кідрук.

Фото Максима Кідрука з сайту kidruk.com

Детальніше...
 
Відео: Максим Кідрук на Новому каналі стосовно Нової Зеландії PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 18 травня 2011, 21:55

В ефірі Нового каналу Максим Кідрук розповів про свою найсвіжішу подорож у Нову Зеландію: що він там робив і хто за все це заплатив.

Лист-мотивацію до своєї поїздки Максим виклав на власному сайті: So let it be written, let it be done…

 
Навіжені з України PDF Друк e-mail
Написав Олена Журавльова   
Середа, 11 травня 2011, 20:26

Вечірній Київ, лого

Джерело: Вечірній Київ

Відомий письменник Максим Кідрук розповів «Вечірці» про свою творчість, зустрічі з крокодилами та купання з піраньями

«Далека латиноамериканська країна випалювала мозок, надила, немов кароока східна красуня, спокушала своїми розкішними принадами. І тоді я остаточно зрозумів: у мене є Мрія, ім’я її – Мексика». Утілювати цю мрію в життя молодий українець Максим Кідрук вирушив за дванадцять тисяч кілометрів від домівки, і сам-один пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану до Атлантичного. Коли він розповідав друзям про карколомні пригоди, часом небезпечні, часом кумедні перипетії тієї подорожі, хтось із них них запитав: «А чом би тобі не написати про це книжку?». Порада виявилась дуже своєчасною й корисною – книга «Мексиканські хроніки» здобула другу премію престижного літературного конкурсу «Коронація слова» та вийшла друком у київському видавництві «Нора-друк».

Детальніше...
 
Навіщо Максим Кідрук поїхав до Нової Зеландії... PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 06 травня 2011, 22:45

So let it be written, let it be done…

Саме так названо відкритого листа, що розміщено на сайті письменника, з описом мотивації нової поїздки письменника, а далі викладено ось що:

Кілька слів стосовно мотивів та мети новозеландської авантюри.

На початку лютого 2011 року якомусь страшно дотепному, але не дуже далекоглядному розумнику з оклендської радіостудії «The Rock FM» (Нова Зеландія) гепнула в тугенький черепок конгеніальна ідея: оголосити серед слухачів своєї радіостанції конкурс, за результатами якого вручити переможцю спеціальний приз. Усе б нічого, якби нагородою звитяжцеві не стала поїздка в Україну нібито за дружиною. Конкурс так і назвали «Win a Ukrainian Wife».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 2