Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Кідрук
Максим Кідрук: з піраньями спокійніше, ніж з українськими політиками PDF Друк e-mail
Написав Надія Майна, Владислав Мусієнко (фото)   
Понеділок, 30 липня 2012, 18:13

Максим Кідрук на ГлавредіДжередо: Главред

«Ідеальний політик – це як ароматна купка лайна. Не буває такого. Навіть якщо я пройду у Парламент, все одно лишатимусь у першу чергу письменником», – розповів письменник.

На сайті «Главред» відбувся чат із письменником, що отримав спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2012» за найкращий твір на тему подорожей, Максимом Кідруком. Спілкуючись із читачами, він розповів, чому вирішив податися в народні депутати, і чому саме в команді Віталія Кличка, чим планує займатися в політиці, а також про «штучність» мовної проблеми в Україні та чим пояснюється переважна більшість російськомовних книг на українському ринку. Крім того, Кідрук розповів про творчі плани та власні письменницькі будні.

Подаємо стенограму чату з Максимом Кідруком.

Детальніше...
 
Письменник Максим Кідрук може стати депутатом PDF Друк e-mail
Написав Анна БАЛАКИР   
Середа, 18 липня 2012, 19:45

Андрій Курков та Максим Кідрук в Полтаві. 2010 рікДжерело: Gazeta.ua

Партія "УДАР" запропонувала письменнику Максиму Кідруку йти на вибори по 99-му округу у місті Кіровоград.

"Зараз я у списку "мажоритарників". Його ще мають затвердити на з'їзді партії у серпні, - каже письменник. - Півроку тому на мене вийшли представники партії, описали політичну ситуацію в Кіровограді. Сказали, що там немає кому йти в опозицію до провладного кандидата. Я довго зважував. Потім відбулися переговори. Розповів, що можу запропонувати передвиборчій кампанії — завдяки навчанню у Швеції маю європейський досвід, технічну освіта, у письменницькій діяльності орієнтуюся на молодь. Ніколи в житті не думав бути дотичним до політики. Не мені розказувати, скільки там лайна і що це взагалі за сфера. Коли побачив, що робилося під час прийняття законопроекту про мову, як опозиція, фактично, здала законопроект і мітинг на Європейській площі, вирішив сказати "так". Мене дістала така махрова опозиція"...

Детальніше...
 
Максим Кідрук: «Я дуже не розумію наш народ і, особливо, молодь, яка скиглить» PDF Друк e-mail
Написав Богдан Ославський та Ольга Купріян   
Субота, 18 лютого 2012, 14:15

Джерело: ЛітАкцент

Письменник і мандрівник Максим Кідрук якось зізнався, що не любить холод, сніг, багато одягу і взагалі зиму; що завжди на цей період намагається податися кудись у тепліші широти. Через те й Новий Рік він уже кілька років поспіль справляє у мандрах. Не стала винятком і цьогорічна зима, більшу частину якої письменник провів на африканському континенті.

— Максиме, Ти щойно повернувся з Африки. З якими сподіваннями їхалося туди наприкінці 2011 року?
— Мене цікавила Ангола — повністю закрита країна, в якій такого поняття, як туристична віза, просто немає; або ти маєш запрошення, або й не подаєшся на візу. Остання війна в Анголі закінчилася 2002 року. ВВС назвала країну «Найбагатша бідна країна світу». Там надзвичайно велика відстань між бідними й багатими — в нас це все фігня порівняно, із Анголою, де більшість людей по селах задрипаних живе, а решта має доступ до нафти. Водночас, країна дуже автентична, в ній досі є багато племен, у яких аборигени як жили сотні років тому, так і живуть досі.

Детальніше...
 
Зустріч-звіт Максима Кідрука після поїздки в Анголу та Намібію PDF Друк e-mail
Написав Микола Кравченко   
Неділя, 12 лютого 2012, 09:54

Відео з зустрічі-звіту письменника та мандрівника Максима Кідрука, яка відбулася в київський Книгарні Є (Лисенка, 3) 09 лютого 2012 року після повернення з подорожі Африкою - Анголою та Намібією. Зустріч організували: "Книгарня Є", видавництво "Нора-Друк", конкурс "Коронація слова" та портал "Друг читача". Тривалість 1,5 години (3 частини).

Детальніше...
 
Максим КІДРУК мандруватиме АФРИКОЮ PDF Друк e-mail
Четвер, 15 грудня 2011, 23:22

15 грудня Максим КІДРУК вирушив у свою нову подорож - на цей раз в Анголу:

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2