Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
актуально
Перша презентація роману «Прилетіла ластівочка» Ірен РОЗДОБУДЬКО PDF Друк e-mail
Четвер, 17 травня 2018, 14:04

Перша презентація Прилетіла ластівочка

Книгарня «Є» на Хрещатику та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують 21 травня 2018 на першу презентацію роману Ірен РОЗДОБУДЬКО «Прилетіла ластівочка».

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається “Щедрик”, написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману “Прилетіла ластівочка” запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.

Оскільки роман написано на основі сценарію до повнометражного фільму, то до розмови запрошені також продюсери Андрій Чернюк,  Галина Храпко та Олександр Цяпкало. Модератор – видавець Микола Кравченко.

Адреса книгарні: Київ, Хрещатик, 46. Початок 18:30. Вхід вільний.

 
Зустріч з Юрієм Макаровим в бібліотеці на Солом’янці PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 21:20

19 квітня бібліотека імені Достоєвського Солом’янського району Києва запрошує на зустріч із Юрієм Макаровим – журналістом, телеведучим, письменником. Початок о 17:00, адреса: вул. Освіти, 14а.

На зустрічі Ви матимете можливість познайомитися з книгами талановитого автора та безпосередньо поспілкуватися з людиною, яка у життя більшості з нас увійшла в першу чергу як журналіст та телеведучий. Він разом зі “Сніданком 1+1” та Українським Тижнем став орієнтиром і острівцем довіри у дуже не простому вітчизняному інформаційному просторі, сьогодні він публіцист, який веде діалог Війна і мир на найважливішу для усіх нас тему.

Вхід вільний.

Приходьте, буде цікаво!

 
Маркіян Камиш презентуватиме "Чормет" в Харкові PDF Друк e-mail
Середа, 04 квітня 2018, 13:26

Маркіян Камиш в Харкові 07.04.18

Книгарня «Є» спільно з Видавництво «Нора-Друк» запрошують на презентацію книжки Маркіяна Камиша «Чормет», що відбудеться 7 квітня. Початок – о 18.00.

«Чормет» – повість про людей, які живуть біля кордону Зони відчуження і збирають металобрухт. Про суворих і п’яних чоловіків з металевими зубами і монохромними тату на руках, які здають в брухт-прийомки авіабомби вермахту в мішках та поцуплені в сусідів металеві огорожі, аби обміняти їх на денатурат. Це історія про людей, які мріють здати на метал все навколо них, навіть ядро Землі.

Маркіян Камиш — український письменник, один з найвідоміших українських «сталкерів» Чорнобильської зони відчуження. Сім років він нелегально вивчає Зону відчуження. Його дебютний роман «Оформляндія або прогулянка в Зону» про чорнобильське сталкерство перекладений французькою. «Приголомшлива книга», – саме так охарактеризував «Оформляндію» культовий паризький часопис Le Nouvel Observateur.

 
Зустріч з Богданом Образом в київському "Купідоні" PDF Друк e-mail
Субота, 31 березня 2018, 09:29

Анонс: Богдан Образ в Купідоні 5.04.18

Запрошуємо на зустріч з письменником Богданом Образом з нагоди виходу в світ французького видання його книжки "Київ - Париж". 5 квітня 2018, початок 19:00, кнайп-клуб "Купідон", Київ, вул. Пушкінська 1-3/5. Вхід вільний.

 
Ірен Роздобудько анонсуватиме нову книжку в Житомирі PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 березня 2018, 11:24

Ірен Роздобудько в Житомирі 24.03.18

24 березня 2018 р. в рамках книжкового форуму «ДієСлово» Ірен РОЗДОБУДЬКО та Ігор ЖУК представлять нову літературно-музичну програму «Прилетіла ластівочка». Місце проведення: Житомирський академічний музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги (Соборний майдан, 6), початок о 14:00, вхід вільний.

«Прилетіла ластівочка» – так буде називатися нова книжка Ірен Роздобудько, яка в кінці квітня побачить світ у видавництві «Нора-Друк», і поява якої стала наслідком дуже цікавих збігів обставин, несподіваних ідей і знайомств.

Детальніше...
 
Заходи на книжковій виставці "Київська весна" PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 21:30

Ірен Роздобудько

Запрошуємо на книжкову виставку "Київська весна", яка проходитиме в "Українському Домі" (Київ, Хрещатик, 2) з 15 по 18 березня 2018. Час роботи виставки з 11:00 до 19:00 (в неділю - до 18:00). Вхід вільний.

Відповідно до програми виставки ви можете 17 березня поспілкуватися з авторами:

Ірен РОЗДОБУДЬКО
15:00 - 15:45 автограф-сесія на стенді видавництва "НОРА-ДРУК"
16:00 - 17:00 творча зустріч з попередньою презентацією нової книжки "Прилетіла ластівочка" ("Літературний салон")

Кіра МАЛКО
16:00 - 16:45 автограф-сесія на стенді видавництва "НОРА-ДРУК"
17:00 - 17:30 творча зустріч з презентацією нової книжки "Нижче" ("Літературний салон")

Всі книжки на стенді видавництва продаються за цінами видавництва та постійно існують акційні пропозиції.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 51