Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

актуально
Роман "Нижче" представлять в Національній бібліотеці ім. Ярослава Мудрого PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 28 лютого 2018, 08:48

2 березня 2018 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться презентація роману Кіри Малко «Нижче». Початок о 15:00. Видання побачило світ у видавництві «Нора-Друк» у січні 2018 року.

Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: TheDevochki, TheEstablishment, ElectricLiterature.

Закінчивши університет, письменниця змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету.

Такий досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче». Твір став успішним літературним дебютом молодої письменниці і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2017 році.

Про письменницькі тематичні та жанрові вподобання на прикладі рукописів конкурсу «Коронація слова – 2017» та про те, наскільки вони збігаються з читацькими смаками розповість літературознавець і член журі конкурсу Ольга Бондар.

Модератор зустрічі – Микола Кравченко, співзасновник видавництва «Нора-Друк», голова громадської організації «Книжковий простір».

Запрошуємо всіх охочих!

Адреса: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Конференц-зал. Тел.: 485-17-95

#нижче

 
Роман "Щасливий" Вікторії Гранецької рекомендовано у шкільну програму PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 лютого 2018, 00:00

Вікторія Гранецька

За поданням конкурсу "Коронація слова" Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України схвалив для використання в загальноосвітніх навчальних закладах роман Вікторії Гранецької "Щасливий".

 
Запрошуємо на першу презентацію роману Кіри Малко «Нижче» PDF Друк e-mail
Неділя, 11 лютого 2018, 09:59

Книгарня «Є» на Хрещатику та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують 15 лютого 2018 на першу презентацію роману Кіри Малко «Нижче», рукопис якого отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».  Разом з письменницею про роман розповідатиме літературознавець, член журі конкурсу «Коронація слова» Ольга Бондар, модератор – видавець Микола Кравченко.

Адреса книгарні: Київ, Хрещатик, 46. Початок 19:00. Вхід вільний.

Детальніше...
 
Запрошуємо 9 лютого на зустріч з Андрієм Кокотюхою PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 лютого 2018, 06:58

Андрій Кокотюха 9 лютого 201809 лютого 2018 видавництво «НОРА-ДРУК» та книгарня «Довженко. Книги. Кава. Кіно» запрошують на творчу зустріч з письменником та кіносценаристом Андрієм КОКОТЮХОЮ з нагоди виходу в світ другого видання роману «Темна вода».

Цей твір можна без перебільшення назвати першим українським готичним детективним романом, а його рукопис свого часу отримав Гран-прі міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Воно живе на дні Тихого затону в зачарованій Десні. Воно — породження деснянських легенд, міфів або — чиєїсь хворобливої фантазії. Підводне чудовисько ніхто не бачив, але його бояться жителі довколишніх сіл. Бо воно виходить з води і вбиває рибалок. Але чудовисько залишає сліди.

Отже, воно не міфічне, має плоть і кров. Слід бере колишній опер Віталій Мельник, сищик із поганою репутацією, нестандартним мисленням та залізною хваткою. Куди ведуть ці сліди? Відповіді — в фіналі одного з найкращих українських готичних детективів: «Темна вода».

Модератор зустрічі – видавець Микола Кравченко.

Початок 19:00, вхід вільний.

Адреса книгарні: Київ, вул. Васильківська, 1, перший поверх Довженко-центру (М «Голосіївська»).

 
"Аномальна зона" вийшла у Франції в кишеньковому форматі PDF Друк e-mail
Неділя, 04 лютого 2018, 23:36

Гарна новина із Франції! Нове видання роману "Аномальна зона" Андрія Кокотюхи щойно вийшло в кишеньковому форматі у видавництві "POCKET" і номіновано на французьку премію "Новий голос у детективному жанрі"!

Наші вітання і Андрію і перекладачу Ірині Дмитришин!

З рецензій на книжку:

«Супер, першокласний новий автор у детективній галактиці», Дельфін Пера, Експрес (Express)

«Впертий мєнт, алкоголік журналіст, родинні і державні секрети у чистій традиції детективу, який розміновує і розвінчує.» Юбер Артюс, Лір (Lire)

 
Запрошуємо на зустріч з Ірен Роздобудько та Ігорем Жуком PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 31 січня 2018, 14:00

Ірен Роздобудько та Ігорь Жук в бібліотеці Лесі УкраїнкиКиївська бібліотека ім. Лесі Українки  (вул. Тургенєвська, 83/85) 5 лютого 2018 запрошує на  творчу зустріч з Ірен Роздобудько та Ігорем Жуком. Початок о 15:00. Вхід вільний.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 48