Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

актуально
Ірен Роздобудько анонсуватиме нову книжку в Житомирі PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 березня 2018, 11:24

Ірен Роздобудько в Житомирі 24.03.18

24 березня 2018 р. в рамках книжкового форуму «ДієСлово» Ірен РОЗДОБУДЬКО та Ігор ЖУК представлять нову літературно-музичну програму «Прилетіла ластівочка». Місце проведення: Житомирський академічний музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги (Соборний майдан, 6), початок о 14:00, вхід вільний.

«Прилетіла ластівочка» – так буде називатися нова книжка Ірен Роздобудько, яка в кінці квітня побачить світ у видавництві «Нора-Друк», і поява якої стала наслідком дуже цікавих збігів обставин, несподіваних ідей і знайомств.

Детальніше...
 
Заходи на книжковій виставці "Київська весна" PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 березня 2018, 21:30

Ірен Роздобудько

Запрошуємо на книжкову виставку "Київська весна", яка проходитиме в "Українському Домі" (Київ, Хрещатик, 2) з 15 по 18 березня 2018. Час роботи виставки з 11:00 до 19:00 (в неділю - до 18:00). Вхід вільний.

Відповідно до програми виставки ви можете 17 березня поспілкуватися з авторами:

Ірен РОЗДОБУДЬКО
15:00 - 15:45 автограф-сесія на стенді видавництва "НОРА-ДРУК"
16:00 - 17:00 творча зустріч з попередньою презентацією нової книжки "Прилетіла ластівочка" ("Літературний салон")

Кіра МАЛКО
16:00 - 16:45 автограф-сесія на стенді видавництва "НОРА-ДРУК"
17:00 - 17:30 творча зустріч з презентацією нової книжки "Нижче" ("Літературний салон")

Всі книжки на стенді видавництва продаються за цінами видавництва та постійно існують акційні пропозиції.

 
Презентація "Нижче" у Вінниці Друк

Кіра Малко у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-друк» запрошують на презентацію роману Кіри Малко «Нижче», що відбудеться 13 березня 2018 р за участю авторки. Початок – о 18:00. Модератор – Олександр Вешелені.

Вхід вільний. Адреса Книгарні «Є»: м. Вінниця, вул. Соборна, 89.

Тел.: (0432) 52 93 41.

Детальніше...
 
Запрошуємо на фестиваль в Чернігові PDF Друк e-mail
Четвер, 08 березня 2018, 22:19

Кіра Малко

В суботу, 10 березня, о 10-й годині в Чернігові на території Відкритого громадського простору Рublic Space RemZavod, в арт-об’єкті «Піраміда» (просп. Миру, 194), розпочнуться заходи поетично-музичного фестивалю «Мандрівний віршень» .

Серед запрошених гостей фестивалю - письменниця Кіра  МАЛКО, яка представить свій дебютний роман «Нижче».

Запрошуємо на зустріч з талановитою авторкою - лауреатом конкурсу «Коронація слова»!

Організатори «Мандрівного віршня» - літератор, видавець і громадський діяч Сергій Пантюк, Чернігівська обласна агенція регіонального розвитку «Вектор».

Заходи відбуваються за сприяння Літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського та Обласного театру ляльок імені Олександра Довженка.

Інформаційний партнер фестивалю - ТРК «Свобода.ФМ».

 
Роман "Нижче" представлять в Національній бібліотеці ім. Ярослава Мудрого PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 28 лютого 2018, 08:48

2 березня 2018 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться презентація роману Кіри Малко «Нижче». Початок о 15:00. Видання побачило світ у видавництві «Нора-Друк» у січні 2018 року.

Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: TheDevochki, TheEstablishment, ElectricLiterature.

Закінчивши університет, письменниця змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету.

Такий досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче». Твір став успішним літературним дебютом молодої письменниці і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2017 році.

Про письменницькі тематичні та жанрові вподобання на прикладі рукописів конкурсу «Коронація слова – 2017» та про те, наскільки вони збігаються з читацькими смаками розповість літературознавець і член журі конкурсу Ольга Бондар.

Модератор зустрічі – Микола Кравченко, співзасновник видавництва «Нора-Друк», голова громадської організації «Книжковий простір».

Запрошуємо всіх охочих!

Адреса: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Конференц-зал. Тел.: 485-17-95

#нижче

 
Роман "Щасливий" Вікторії Гранецької рекомендовано у шкільну програму PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 20 лютого 2018, 00:00

Вікторія Гранецька

За поданням конкурсу "Коронація слова" Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України схвалив для використання в загальноосвітніх навчальних закладах роман Вікторії Гранецької "Щасливий".

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 48