Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

актуально
6 вересня презентація "Любов і піраньї" Максима Кідрука e-mail
П'ятниця, 02 вересня 2011, 15:04

 
5 вересня презентація нової книжки Віталія Жежери e-mail

 
Знаєте, як працюється в банку..? PDF Друк e-mail
Неділя, 28 серпня 2011, 09:56

 

В новому романі Вікторії ГОРБУНОВОЇ «Надра банку» розповідається багато цікавого про «закулісне» життя банку. Але по суті – це книга про професійну деформацію особистості. Cлужбовий роман розвивається на тлі взаємин співробітників великої корпорації – комерційного банку, світу, де гроші змагаються з почуттями...

Книга про те, як професія впливає на характер, мрії, прагнення людей, як змінюються їхні долі, ролі. І, звичайно, це – історія кохання.  
(«Нора-Друк», 2011, м'яка палітурка, серія «ПК (Популярні книжки)»)

 
Святкуємо разом День Коронації слова PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 17 серпня 2011, 14:06

 

Шановні журналісти! Запрошуємо вас на прес-брифінг з нагоди «Дня Коронації слова»!
В рамках VII Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарку, організованої Державним комітетом телебачення та радіомовлення України", пройде особливе літературне свято - "День Коронації слова". Співорганізатор виставки - ДП «Дирекція фестивально-виставкової діяльності».

 

18.08.11, 12:00-13:00
Прес-брифінг за участю Юрія Логуша, засновника "Коронації слова", Олександра Курдіновича, голови Державного комітету телебачення та радіомовлення, Ірен Роздобудько, письменниці, Володимира Войтенка, куратора номінації "Кіносценарії", Світлани Скляр, головного редактора видавництва "Клуб Сімейного дозвілля".

Місце проведення - прес-центр "Український час" (Київ, Український дім, вул. Хрещатик, 2, М "Майдан незалежності", 2 поверх).

Акредитація ЗМІ: Мар’яна Манакова, +38 050 555 58 50.

 
Ірен Роздобудько власноруч проілюструвала свою нову книгу PDF Друк e-mail
Написав Костянтин БАРАНОВ   
П'ятниця, 12 серпня 2011, 15:40

Джерело: Gazeta.UA

На початку вересня у видавництві "Нора-Друк" вийде нова книга Ірен Роздобудько "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю". Про це Gazeta.ua розповіла письменниця.

"Це роман в новелах, який складається з одинадцяти різних історій. Для мене він цікавий тим, що будь-яку новелу можна переставити чи читати окремо. Від того книга не стане гіршою. Тобто я тут погралась з формою", - сказала вона.

За словами письменниці, книга "Я знаю, що ти знаєш, що я знаю" розповідатиме про емігрантів, які живуть в Німеччині і намагаються там вижити.

Детальніше...
 
Новий детектив Олексія Волкова «Слід на воді» PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 10 серпня 2011, 15:44

Видавництво «Нора-Друк» продовжує свою серію детективів та трилерів «Морок». До списку творів таких широко відомих письменників, як Андрій Кокотюха та Марек Краєвський, чиї книжки виходили «під чорною обкладинкою» серію, цього разу потрапив новий роман визнаного українського детективіста Олексія Волкова «Слід на воді».
Презентація новинки запланована на Форумі видавців у Львові.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 48 Наступна > Кінець >>

Сторінка 44 з 48