Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
рецензії, відгуки
Уже два Ґудзики PDF Друк e-mail
Написав Ольга Герасим'юк   
Середа, 25 листопада 2015, 11:39

Ґудзик-2 з сайту BBC Україна

Джерело: BBC Україна

Ірен Роздобудько в своєму житті, я хочу вірити, досягла того рівня свободи, якого прагнула, - робити ті лише речі, які бажає, якими би вони кому не здавалися дивними чи дивакуватими…

У неї не буває подвійного дна, вона непрактична й чиста… Тому, герої її книг до неї приходять, і вона їх бачить очима - і вони розсідаються в неї по хаті й про щось із нею домовляються.

Наприклад - дати людям вислухати, що з ними сталося далі, коли вже про них мали й забути… Так каже сама Ірен - і я волію вірити їй, бо вона справді дуже природна в усьому й вигадати таке не може. І буває часом настільки проста, що це може здаватися наївом. І хіба це не чудово?

Сіквел "Ґудзик-2" написався, коли до авторки постукали в двері герої її роману "Ґудзик", що вийшов у 2005 році й був достатньо тоді обласканий. І любов'ю читача, й місцями в книжкових рейтингах. Бо справді мав міцно закручену інтригу, де, як завжди, нарвані й мічені драмами герої діяли, як завжди, на межі безстрашшя і безумства. Роман занурював нас у химерну психологію героїв, що завжди вирішували питання щастя, кидаючись гарячою головою у саму середину його смерча…

Детальніше...
 
Після Сталкера PDF Друк e-mail
Написав Ганна Улюра   
Понеділок, 16 листопада 2015, 17:29

ОформляндіяДжерело: ЛітАкцент

Можливо, найсильніший і вже точно найцікавіший дебют цього року. Ми звикли, що в прозу приходять переважно з текстами автобіографічними й само-описовими, тож виглядають такі «першотвори» плюс-мінус одноманітно. «Оформляндія» Маркіяна Камиша також підкреслено автобіографічна, ґрунтується на конкретному досвіді – але останній доста непересічний, щоб назвати цей короткий роман монотонним.

Щодо роману треба уточнити, втім: «Оформляндія» – так само кластерний тревел-роман, як і повноцінний цикл подорожніх нарисів, чітко жанрову межу тут провести складно.

Детальніше...
 
Кожен сам творець свого щастя PDF Друк e-mail
Написав Юлія Юліна   
Понеділок, 16 листопада 2015, 17:21

ЩасливийДжерело: Буквоїд.

Віра, Надія, Любов. Часом саме ці універсальні категорії людського буття дають сили жити. Віра в диво, надія на краще, всеохопна і жертовна любов. Тільки віра дозволила свого часу жінці, яка страждала через кровотечі, доторкнутися до одягу Ісуса Христа і зцілитися від своєї недуги. Тільки надія здатна була вилікувати людей від бід і хвороб, які, якщо вірити давній міфології, випурхнули зі скриньки Пандори. Тільки всеохопна любов дозволила Христові прийняти смерть заради всіх людей, щоби спокутувати гріхи наші. Всі ці три глибинні почуття супроводжують людей протягом цілого життя, але за щоденними турботами ми часом не задумуємося про їх величну місію — робити нас щасливими.

Віру, надію, любов і дароване ними щастя українська письменниця Вікторія Гранецька вирішила втілити у своєму новому романі “Щасливий”. Ця книга Гранецької кардинально відрізняється від попередніх двох - “Мантра-омана” й “Тіло™”. Тут набагато менше містики, сюжет — без різких поворотів, вивертів, інтриг. Читач наперед знає, чим закінчиться ця історія, але цікавить його не розв´язка, а деталі. Саме тому цей роман буде нецікавим поціновувачам гостросюжетних детективів і любителям “мурашок поза шкірою”.

Детальніше...
 
Аудіо-кліп про роман "Понаїхали" на "Радіо Вєсті" PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 09 листопада 2015, 18:05

Артем Чапай. Понаїхали. обкладинкаВ програмі "Чорним по білому" на "Радіо Вєсті" розповіли про новий роман Артема Чапая "Понаїхали".

Детальніше...
 
Марна справа – очікувати від цієї письменниці повторення PDF Друк e-mail
Написав Лілія Чорна   
Понеділок, 02 листопада 2015, 14:39

Зізнаюся, я з великим нетерпінням очікувала на третій роман Вікторії Гранецької. Надто мені сподобалася її книга «Тіло ТМ». Але це марна справа – очікувати від цієї письменниці повторення подібних емоцій і переживань, бо кожного разу вона трохи різна. Що-що , а звинуватити її у серіальності творів не можна.

Так повелося, що я охоче передаю книги, які прочитала, далі, як правило своїм колегам. Навіть, книги, які викликали у мене суперечливі емоції, такі як «Рабині й друзі пані Векли» Олега Полякова, «Коли прокинешся» Ольги Деркачової, «Роман з містом» Світлани Горбань і Наталі Лапіної, - знайшли своїх палких прихильниць, і продовжують завойовувати нових читачів. А ось що робити з книжками Вікторії Гранецької – я не знаю. Довго мучилася із «Тілом ТМ», щоб знайти людину з міцною психікою, але то були ще не жахи… Справжні жахи – це історія про маленьку дитину, яка балансує на межі життя і смерті!

Отже, книга «Щасливий» розповідає про подружню пару – азербайджанця Юсіфа й українку Олесю, третя дитина яких народжується хворою. Коли більшість лікарів стверджують, що хлопчик не має шансів одужати, його молоді батьки продовжують боротися за його життя. І так триста сторінок… Та ще й з огляду на те, що, за твердженням авторки, історія базується на реальних подіях.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 29