Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

видання
Брати Капранови. Забудь-річка PDF Друк e-mail
Четвер, 17 березня 2016, 15:21

Брати Капранови. Забудь-річка. ОбкладинкаБрати Капранови. Забудь-річка. Роман. – К.: Нора-Друк, 2016. – 544 с. Серія: Читацький клуб

ISBN 978-966-8659-77-5

Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА.

Багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.

Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

Брати Капранови. Забудь-річка

 

Детальніше...
 
Кіно на папері. Збірка PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 08 березня 2016, 13:00

Кіно на папері. ОбкладинкаРоздобудько Ірен, Санін Олесь. Кіно на папері. Збірка. – К.: Нора-Друк, 2016. – 288 с. ISBN 978-966-8659-64-5. Тверда обкладинка.

Кіно створюється на папері. І ці «папери» мусять бути такими, аби прочитавши їх, режисер зрозумів: це саме те, про що він хотів говорити зі світом! Кінодраматургія – не спосіб самореалізації, а досить чітка наука зі своїми законами. Які вони? Як зробити, аби ваш сценарій продюсери прочитали в першу чергу?.. Про це – перша частина книжки.

В другій частині збірки – літературний синопсис сценарію «Садок вишневий…», котрий був написаний в 2008 році і зі значними змінами став стрічкою «Поводир» режисера Олеся Саніна у 2013 році.

«Я повернусь!» – сценарій, створений для відомого режисера і актора Ахтема Сейтаблаєва задовго до анексії Криму. В ньому – епічна історія кримськотатарської дівчини від 1930-х до середини 80-х років. Героїня, всупереч випробуванням долі, все життя мріяла повернутися до рідного Криму. І повернулась. Адже те, про що мрієш – збувається, якщо ти вмієш за це боротися.

Роздобудько Ірен, Санін Олесь. Кіно на папері. Збірка

 

Детальніше...
 
Роздобудько Ірен. Дві хвилини правди. Вид. третє PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 04 лютого 2016, 13:57

Роздобудько Ірен. Дві хвилини правди. ОбкладинкаК.: Нора-Друк, 2016. - 248 с. Серія: Читацький клуб.

Тверда обкладинка. ISBN 978-966-8659-66-9

Можливо, ви їх зустрічали...Тих, хто за одну-дві хвилини здатен зробити чи виправити помилку.Тих, хто ховаючи від «вогнів великого міста» справжні почуття під маскою іронії, здатен «їхати світ за очі» у пошуках пригод або слави, не розуміючи, що шукає себе.Тих, кого називають неприкаяними, адже вони живуть на межі добра і зла і кожної хвилини можуть зробити крок у будь-який бік.

Роздобудько Ірен. Дві хвилини правди.

 

Детальніше...
 
Роздобудько Ірен. Я знаю, що ти знаєш, що я знаю. Вид. друге PDF Друк e-mail
Четвер, 04 лютого 2016, 13:46

Роздобудько Ірен. Я знаю, що ти знаєш, що я знаю. ОбкладинкаК.: Нора-Друк, 2016, – 240 стор. Серія «Читацький клуб». Тверда обкладинка.

ISBN 978-966-8659-62-1.

Їх багато по усіх світах – тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом – прозріння і повернення. Часом – нова любов. А іноді й смерть… …За своїми постояльцями - емігрантами з України - спостерігає хазяйка котеджу невеличкого німецького містечка фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного – того, хто «розшифрує» для неї листа з минулого.

Роздобудько Ірен. Я знаю, що ти знаєш, що я знаю.

 

Детальніше...
 
Денисенко Лариса. Танці в масках. Вид. друге PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 вересня 2015, 22:17

 

Лариса Денисенко. Танці в маскахК.: нора-Друк, 2015, – 212 с. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка

ISBN 978-966-8659-42-3

Це — відвертий дівочий щоденник, цнотливість і беззахисність якого тим гостріша, що пише його молода кореянка, людина не так загадкової, як, радше, наївної для пересічного європейця культури. І «діалог культур» (у тому числі — «конфлікт інтерпретацій») стає в Денисенко вельми несподіваним для сучасної української літератури інструментом для вречевлення традиційно «вічних» для мистецтва тем: віри в можливість жити, вмирати і кохати «БЕЗ МАСОК». Герої роману цим і займаються: нестримно живуть, пристрасно кохають і…

Часто буває, що чуже життя здається нам набагато яскравішим і цікавішим, ніж власне. Тому вчителька корейської мови, корінна мешканка Сеулу Мей Кім й почала стежити за загадковою європейською, таємницю якої вирішила дізнатися будь-якою ціною. Мей Кім навіть не здогадувалася, що ця загадкова європейка — українка Неллі, яка давно здалася на волю обставин і втратила своє справжнє Я. Чи знайде відповіді на свої запитання Мей? Чи знайде себе Неллі? Що чекатиме їх в цікавому, неоднорідному місті Сеулі? І головне питання: чи прийме вогнище їхні маски? Адже напис на традиційній корейській масці каже: «І починався святий танець, де в кожної маски була своя роль. Потім маски спалювали, і люди вірили, що всі нещастя зникали разом із димом».

Денисенко Лариса. Танці в масках.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 26