Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

видання
Ірен Роздобудько. Тут і тепер PDF Друк e-mail

Роздобудько Ірен. Тут і теперІрен Роздобудько Тут і тепер. Роман. — К. : Нора-Друк, 2016. — 348 с. — серія «Читацький клуб».

ISBN 978-966-8659-83-6. Тверда обкладинка

Чотири подруги — головні героїні нового роману Ірен Роздобудько — вирішують жити тут і тепер, не очікуючи на те, що їм будуть подаровані інші часи.

Колись давно на запитання: «Чого б ви хотіли для себе після того, як ваше доросле життя стане штучним, втратить свіжість і справжність?», кожна з них відповіла по-своєму: смерті, слави, свободи...Купити

Детальніше...
 
Я like Україну! Я люблю Україну! PDF Друк e-mail

Я like Україну! Я люблю Україну! Збірка оповіданьЯ like Україну! Я люблю Україну. Збірка оповідань. Укладачі Брати Капранови. — К. : Нора-Друк, 2016. — 400 с. Тверда обкладинка

ISBN 978-966-8659-82-9

До цієї збірки увійшли твори 25 письменників, які люблять Україну — кожен свою і кожен по-своєму, і саме про цю любов вони пишуть. Двоє з авторів збірки — Артем Чех та Геннадій Молчанов — свою любов до України довели зі зброєю в руках на східному фронті, а один — Андрій Миронюк — загинув за неї у Донецькому аеропорту.

Слава героям! Слава Україні!Купити

Детальніше...
 
Жерар де Кортанз. Фріда Кало. Безжальна врода PDF Друк e-mail

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької І. Рябчія ; передм. І. Карпи. — К. : Нора-Друк, 2016. — 192 с.

серія «Біографії».

ISBN 978-966-8659-80-5. Тверда обкладинка

У біографії видатної мексиканської художниці Фріди Кало відомий французький письменник і журналіст Жерар де Кортанз відкриває перед читачами світ шалених почуттів, непримиренних пристрастей, безкомпромісної богеми та політичних інтриг. На сторінках цієї книжки постає вся суть Мексики — через образи її найвідоміших митців, її символи: Фріду Кало і Дієго Ріверу.

Передмову до книжки написала Ірена Карпа.Жерар де Кортанз. Фріда Кало. Безжальна врода

Рецензія Дмитра Дроздовського з сайту «Друг читача».

Детальніше...
 
Гарасим Андрій. Борги нашого життя PDF Друк e-mail
Середа, 20 квітня 2016, 09:04

Гарасим Андрій. Борги нашого життя. ОбкладинкаГарасим Андрій. Борги нашого життя. Роман. – К.: Нора-Друк, 2016. – 208 с.

Серія: Морок.

ISBN 978-966-8659-78-2. Тверда обкладинка.

У центрі роману Андрія Гарасима «Борги нашого життя» – історія про молодих людей, які вирішують покращити оточуючий світ, не дуже переймаючись при цьому законністю своїх методів. Головний герой роману замість обіцяної роботи піарника банку опиняється у колекторському відділі. Нова робота викликає в нього внутрішній конфлікт і разом зі своїм напарником він стає на шлях безкомпромісної боротьби за справедливість. Зрештою, в кожного з героїв роману виявляються свої неповернуті життєві борги, які прийшов час віддавати. Це міцна гостросюжетна проза з філософським підтекстом, чіткою сюжетною лінією та несподіваною розв'язкою.

Динамічні події розвиваються на тлі жорстких сучасних українських реалій. Герої роману – не янголи, але вони здатні на рішучі та шляхетні вчинки, що викликають симпатії читача.Купити Гарасим Андрій. Борги нашого життя

Рецензія з сайту Буквоїд.

Детальніше...
 
Волков Олексій. Вовчий місяць PDF Друк e-mail
Середа, 20 квітня 2016, 09:01

Волков Олексій. Вовчий місяць. ОбкладинкаВолков Олексій. Вовчий місяць. Роман. – К.: Нора-Друк, 2016. – 464 с.

Серія: Морок.

ISBN 978-966-8659-74-4. Тверда обкладинка.

Герой роману «Вовчий місяць», колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий резонансний злочин – масовий розстріл людей. Не пов'язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу. Проти нього безжальна корумпована система, готова в будь-який момент знищити непокірну людину, яка, ніби скабка на гладенькій дошці, заважає усім. Чи можливо перемогти в такій ситуації?

Герої книжок Олексія Волкова завжди борються до останнього, а читачу пропонується пережити ще одну непересічну гостросюжетну історію, яку майстерно змоделював неперевершений маєстро українського детективу. Імена героїв та назви міст вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями є випадковим.

Рукопис роману нагороджено Спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова - 2015».Купити Волков Олексій. Вовчий місяць

Рецензія Софії Філоненко з сайту Буквоїд.

Обкладинку скачати можна тут http://nora-druk.com/images/stories/cover16/volkovvovchycover.jpg

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 26