Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
видання
Роздобудько Ірен. Прилетіла ластівочка PDF Друк e-mail
Субота, 19 травня 2018, 08:17

Роздобудько Ірен. Прилетіла ластівочкаПрилетіла ластівочка. Роман. / Ірен Роздобудько. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 304 с. ISBN 978-966-688-026-3. Тверда обкладинка.

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/rozdlastcov400.jpg

Уривок з книжки: https://goo.gl/swquwH

Відео. Розповідь письменниці про книжку: https://youtu.be/CtZSgV4ZYMA

Відео. Ірен Роздобудько читає уривок з книжки: https://youtu.be/etFztTCKkiA

Купити Роздобудько Ірен. Прилетіла ластівочка

 

Детальніше...
 
Гримич Марина. Ажнабія на червоній машині PDF Друк e-mail
Субота, 19 травня 2018, 08:13

Гримич М. Ажнабія на червоній машиніАжнабія на червоній машині. Роман / Марина Гримич. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 176 с.
ISBN 978-966-688-028-7. Тверда обкладинка.

Словом «ажнабія» називають в арабських країнах іноземок. Дія роману Марини Гримич відбувається в сучасному Лівані, відомому своїм міжконфесійним розмаїттям, і перегукується з середньовічними арабськими оповідками з «Тисячі й однієї ночі». В центрі сюжету опиняються дві ажнабії-українки — Павлина, заміжня за сунітом Ахмадом, та Віра (лагідно — Вірунчик), дружина шиїта Жаввада. Павлина береться допомогти Жавваду порозумітися з дружиною, однак та несподівано зникає, і в пошуках Вірунчика Ахмад, Жаввад, Павлина, а також таємничий дуруз Зіяд, що несподівано приєднався до компанії, об’їжджають червоною машиною увесь Ліван.

Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході і розкрити секрети міжконфесійного та міжкультурного порозуміння.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/hrymychajnabcov400.jpg

Уривок з книжки: https://goo.gl/nZ4ofm

Відео. Розповідь письменниці про книжку: https://youtu.be/fWJum_MBk1k

Купити Гримич Марина. Ажнабія на червоній машині

 

 

Детальніше...
 
Тисовська Наталя. Київські канікули PDF Друк e-mail
Субота, 19 травня 2018, 07:45

Тисовська Наталя. Київські канікулиКиївські канікули : Роман / Наталя Тисовська. — К. : Нора-Друк, 2018. — 224 с. ISBN 978-966-688-024-9. Тверда обкладинка

Американська аспірантка Дженні Бартон навіть уявити не могла, що її мандрівка до Києва замість приємних закордонних канікул перетвориться на нескінченний вихор небезпечних пригод. Це ж треба було примудритися стати свідком пограбування й опинитися в полоні десь за містом, у заґратованому будинку, разом з такою самою посестрою-заручницею! І що тепер робити — покірливо чекати смерті? Так міг би вчинити хто завгодно, тільки не Дженні.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/tysovskakancov400.jpg

Уривок з книжки: https://goo.gl/Wor1zA

Відео. Розповідь письменниці про книжку: https://youtu.be/Q6s2HHZVY78

Купити Тисовська Наталя. Київські канікули

 

 

 

Детальніше...
 
Стембридж Джерард. Що ж вона бачила PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 березня 2018, 09:33

Стембридж Дж. Що ж вона бачилаСтембридж Дж.
Що ж вона бачила : Роман / Джерард Стембридж ; пер. з англ. Наталі Тисовської. — К. : Нора-Друк, 2018. — 320 с.
ISBN 978-966-688-023-2

Недарма Лану Тернер батьки назвали на честь уславленої актриси: її життя іноді трошки схоже на кіно. Хто ще міг би ні сіло ні впало зірватися в Париж, а там у готелі підглянути сцену, яка зовсім не призначалася для чужих очей? І тепер, замість насолоджуватися паризькими красотами, Лана змушена тікати, навіть достоту не знаючи, хто її переслідує і наскільки кровожерливі в нього наміри…

Знаний ірландський драматург і прозаїк Джерард Стембридж запрошує любителів гостросюжетного жанру на карколомну екскурсію Парижем.

Купити Стембридж Дж. Що ж вона бачила

 

Читати початок книжки…

Детальніше...
 
Волков Олексій. Шпиталь PDF Друк e-mail
Четвер, 08 березня 2018, 21:41

Волков Олексій. Шпиталь. ОбкладинкаШпиталь. Роман. — К.: Нора-Друк, 2018. — 400 с. — Морок.

ISBN 978-966-688-025-6. Тверда Обкладинка.

Таємниці старого монастиря, на території якого розміщується звичайна районна лікарня, не дають спокою колективові хірургічного відділення, адже в цих стінах в різні епохи побували і лицар-тамплієр, і особистий хірург Наполеона, і польський магнат… Чи стане медикам сил та наснаги розплутати ці таємниці і дістатися захованого скарбу?

Олексію Волкову вдалося майстерно поєднати в новому романі драматизм людських стосунків, заплутаний сюжет, щирий добрий гумор та злу іронію.

Читати початок книжки...

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 31