Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

видання
Жерар де Кортанз. Фріда Кало. Безжальна врода PDF Друк e-mail

Жерар де Кортанз Фріда Кало. Безжальна врода. / Пер. з французької І. Рябчія ; передм. І. Карпи. — К. : Нора-Друк, 2016. — 192 с.

серія «Біографії».

ISBN 978-966-8659-80-5. Тверда обкладинка

У біографії видатної мексиканської художниці Фріди Кало відомий французький письменник і журналіст Жерар де Кортанз відкриває перед читачами світ шалених почуттів, непримиренних пристрастей, безкомпромісної богеми та політичних інтриг. На сторінках цієї книжки постає вся суть Мексики — через образи її найвідоміших митців, її символи: Фріду Кало і Дієго Ріверу.

Передмову до книжки написала Ірена Карпа.Жерар де Кортанз. Фріда Кало. Безжальна врода

Рецензія Дмитра Дроздовського з сайту «Друг читача».

Детальніше...
 
Гарасим Андрій. Борги нашого життя PDF Друк e-mail
Середа, 20 квітня 2016, 09:04

Гарасим Андрій. Борги нашого життя. ОбкладинкаГарасим Андрій. Борги нашого життя. Роман. – К.: Нора-Друк, 2016. – 208 с.

Серія: Морок.

ISBN 978-966-8659-78-2. Тверда обкладинка.

У центрі роману Андрія Гарасима «Борги нашого життя» – історія про молодих людей, які вирішують покращити оточуючий світ, не дуже переймаючись при цьому законністю своїх методів. Головний герой роману замість обіцяної роботи піарника банку опиняється у колекторському відділі. Нова робота викликає в нього внутрішній конфлікт і разом зі своїм напарником він стає на шлях безкомпромісної боротьби за справедливість. Зрештою, в кожного з героїв роману виявляються свої неповернуті життєві борги, які прийшов час віддавати. Це міцна гостросюжетна проза з філософським підтекстом, чіткою сюжетною лінією та несподіваною розв'язкою.

Динамічні події розвиваються на тлі жорстких сучасних українських реалій. Герої роману – не янголи, але вони здатні на рішучі та шляхетні вчинки, що викликають симпатії читача.Купити Гарасим Андрій. Борги нашого життя

Рецензія з сайту Буквоїд.

Детальніше...
 
Волков Олексій. Вовчий місяць PDF Друк e-mail
Середа, 20 квітня 2016, 09:01

Волков Олексій. Вовчий місяць. ОбкладинкаВолков Олексій. Вовчий місяць. Роман. – К.: Нора-Друк, 2016. – 464 с.

Серія: Морок.

ISBN 978-966-8659-74-4. Тверда обкладинка.

Герой роману «Вовчий місяць», колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий резонансний злочин – масовий розстріл людей. Не пов'язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету, де головний герой змушений протистояти цілому світу. Проти нього безжальна корумпована система, готова в будь-який момент знищити непокірну людину, яка, ніби скабка на гладенькій дошці, заважає усім. Чи можливо перемогти в такій ситуації?

Герої книжок Олексія Волкова завжди борються до останнього, а читачу пропонується пережити ще одну непересічну гостросюжетну історію, яку майстерно змоделював неперевершений маєстро українського детективу. Імена героїв та назви міст вигадані. Будь-який збіг з реальними подіями є випадковим.

Рукопис роману нагороджено Спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова - 2015».Купити Волков Олексій. Вовчий місяць

Рецензія Софії Філоненко з сайту Буквоїд.

Обкладинку скачати можна тут http://nora-druk.com/images/stories/cover16/volkovvovchycover.jpg

Детальніше...
 
Камиш Маркіян. Київ-86 PDF Друк e-mail
Середа, 20 квітня 2016, 08:57

Маркіян Камиш. Київ-86Камиш Маркіян. Київ-86. Роман. – К.: Нора-Друк, 2016. – 154 с.

ISBN 978-966-8659-79-9. Тверда обкладинка.

Після аварії на ЧАЕС у 1986 році тотальне відселення мешканців Києва – столиці України і міста-мільйонника, було цілком реальним сценарієм. Як в цьому випадку могли розвиватися події, автор уявив у романі «Київ-86». Через 30 років після аварії провідник-«сталкер» веде японських туристів до заповітної мети – покинутого Києва, який мріють побачити всі мандрівники на планеті, але наважуються лише одиниці.

Ця книга – гарячий поцілунок літа в місті, яке ми могли втратити.

Обкладинку скачати можна тут http://nora-druk.com/images/stories/cover16/kamyshkyivcover.jpg

Купити Камиш Маркіян. Київ-86Купити: yakaboo.ua, Всі книги

Детальніше...
 
Савченко Віктор. Симон Петлюра PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Неділя, 10 квітня 2016, 18:12

Віктор Савченко. Симон ПетлюраК.: Нора-Друк, 2016. – 469 с.

ISBN 978-966-8659-76-8. Тверда обкладинка.

Петлюра, у тому числі не без допомоги своїх ворогів, став символом українського опору, символом визвольних змагань 1917—1921 рр. за незалежність України. Але яким Симон Петлюра був у реальності, без чорно-білого розфарбування? На це питання намагається дати відповідь ця книжка.

Симон Васильович — лицар чину, але й жива людина, в житті якої були прорахунки і невдачі, але яка вперто йшла до своєї мрії — української незалежності. Цікаво, що й досі Петлюра не реабілітований, йому приписують злочини проти людяності, зраду своїх союзників та покровителів, масонську змову... Але він зупинив російську навалу, коли українська державність робила перші свої кроки.Савченко Віктор. Симон Петлюра

Рецензія Софії Філоненко з сайту «Буквоїд».

Останнє оновлення на Четвер, 17 листопада 2016, 23:52
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 26