Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

видання
Кокотюха Андрій. Аномальна зона. Вид. друге PDF Друк e-mail

Кокотюха А. Аномальна зона. Вид. другеК. : Нора-Друк, 2017. — 256 с. Серія: Морок.

ISBN 978–966–8659–63–8. Тверда обкладинка.

Українське Полісся. Покинуті села Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми відбуваються дива. Спочатку люди зникають, а потім - повертаються, але вже нічого не пам'ятають. Чудова байка для "жовтої преси". Але молода жінка Тамара Томіліна справді зникає в аномальній зоні. І справді повертається без пам'яті. Отже, це не казка… Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам'ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. А коли в покинутому поліському селі зникає ще одна людина, капітан Сергій Бражник приймає рішення йти в небезпечне місце сам… Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село? Про це розкаже свою нову історію Андрій КОКОТЮХА.

В кінці 2016-го року побачило світ французьке видання цього детективу.

Рецензія Ніни Гермасименко на сайті Книгобачення

Купити

 

Детальніше...
 
Шевченко Анна К. Гра. Роман PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 січня 2017, 21:18

Анна К. Шевченко ГраПер. з англійської В. Горбатька — К. : Нора-Друк, 2017. — 336 с. — серія «Читацький клуб». Тверда обкладинка.

ISBN 978-966-8659-89-8

Дія роману «Гра» відбувається на різних континентах.
Двадцять п’ять років тому четверо друзів закінчили школу, пов’язані таємницею, що призвела до трагедії. Тепер вони зустрічаються, щоб завершити розпочату в юності гру. Правила ті самі, але учасники вже дорослі і ставки набагато вищі. Гравці змушені відкрити забуті сторінки історії: Кримської конференції 1945 року, де три світові лідери поділили світ і створили нову карту Європи після Другої світової війни. Основні події роману пов’язані з Кримом і Одесою.

Написаний у 2012 році роман ніби передбачає трагічні події анексії Криму і дає несподіваний натяк на розв’язання кримської проблеми.Купити

Детальніше...
 
Савченко Віктор. Дванадцять війн за Україну PDF Друк e-mail
Понеділок, 09 січня 2017, 21:54

Савченко Віктор. Дванадцять війн за УкраїнуПер. з російської А. Сопронюка — К. : Нора-Друк, 2016. — 480 с.

ISBN 978–966–8659–87–4

У 2014 році Україна вкотре зіткнулася з ненаситним імперським молохом і зуміла зупинити його розповзання. Гібридна війна, як основа московського панування, ведеться не тільки в окопах, це війна за існування народу, війна за історію і свідомість людей. В Україні знайшлися герої, здатні захистити країну, яка не бажає бути бідним і заляканим «молодшим братом». Майже сто років тому в кінці 1917 року український народ вже стикався з гібрідною війною московського зразка, програш в якій призвів до встановлення ленінсько-сталінської диктатури, масових репресій, голодоморів, концтаборів, знищення української інтелігенції…

Дванадцять війн, які кривавим вихором пронеслись по Україні 1917–1921 рр., в радянській історії носили назву «громадянська війна», але вони велися за володіння українськими ресурсами (людськими, продовольчими, енергетичними). У лютому 2017 року ми будемо згадувати революцію, яка дала нашим прадідам надію на кращу долю, але її ідеали сто років тому не втілилися в реальність, а були потоплені в крові. Ми знову отримали надію і завдання нашого покоління не упустити цей шанс.

Купити

 

Детальніше...
 
Положій Євген. П’ять секунд, п’ять днів PDF Друк e-mail

Положій Євген. 5 секунд, 5 днів, обкладинкаПоложій Євген «П’ять секунд, п’ять днів». Роман. — К. : Нора-Друк, 2016. — 176 с. — серія «Читацький клуб».

ISBN 978-966-8659-90-4. Тверда обкладинка.

П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність — такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який все життя — у Вільних профспілках, на обох Майданах — бореться за справедливість, зрештою, коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел»...Купити

Детальніше...
 
Жежера Віталій, Гембік Ольга. Відкладене літо / Жінкам ніззя PDF Друк e-mail

Жежера Віталій, Гембік Ольга. Відкладене літо / Жінкам ніззя. Збірка. – К.: Нора-Друк, 2016. – 208 с.

ISBN 978-966-8659-88-1. Тверда обкладинка

До збірки ввійшли есеї відомих українських авторів, що публікувалися протягом 2011 – 2016 років під рубрикою «Колонка» в «Газеті по-українськи».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 26