Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
видання
Кокотюха Андрій. Аномальна зона PDF Друк e-mail

Кокотюха Андрій. Аномальна зона. ОбкладинкаCерія «Морок», м'яка обкладинка. Видання перше: К.: Нора-Друк, 2009, – 248 стор. ISBN 978-966-2961-39-3.
Українське Полісся. Покинуті села Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми відбуваються дива. Спочатку люди зникають, а потім - повертаються, але вже нічого не пам'ятають. Чудова байка для "жовтої преси". Але молода жінка Тамара Томіліна справді зникає в аномальній зоні. І справді повертається без пам'яті. Отже, це не казка… Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам'ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. А коли в покинутому поліському селі зникає ще одна людина, капітан Сергій Бражник приймає рішення йти в небезпечне місце сам… Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село? Про це розкаже свою нову історію Андрій КОКОТЮХА.

Рецензія Ніни Гермасименко на сайті Книгобачення

Купити: Читайка, yees.cd, yakaboo, petrovka.ua, Книгарня видавців

Скачати: Букленд, Електронні книжки

 
Краєвський Марек. Смерть у Бреслау PDF Друк e-mail

Кокотюха Андрій. Аномальна зона. ОбкладинкаCерія «Морок», м'яка обкладинка.
Пер. з польської Божени Антоняк. Видання перше: К.: Нора-Друк, 2009, – 224 стор. ISBN 978-966-2961-40-9.
Бреслау, 1933 рік. Заступник шефа кримінального відділу управління поліції Ебергард Мокк розслідує звіряче вбивство доньки свого університетського приятеля, барона фон дер Мальтена. По черзі заручившись допомогою масонів та всесильного гестапо, Мокк прокладає собі шлях до кар'єри, прирікаючи на смерть старого невинного єврея. Це дозволить йому отримати пост директора кримінальної поліції. Та невдовзі виявиться, що жахливий злочин сягає коренями сивої давнини, а на прибулого допомогти Моккові кримінального асистента Герберта Анвальдта з Берліна чигає той самий жахливий убивця…

 
Заремба Пйотр. Пляма на стелі PDF Друк e-mail

Заремба П. Пляма на стелі. ОбкладинкаCерія «Морок», м'яка обкладинка.
Пер. з польської Андрія Бондаря. Видання перше: К.: Нора-Друк, 2008, – 376 стор. ISBN 978-966-2961-37-9.
На околицях міста сталася дивна подія - молодий чоловік зник без сліду. В той самий час до Варшави приїжджає у пошуках роботи дівчина. Понура вілла, в якій їй вдається зняти помешкання, приховує таємницю подвійного вбивства, що сталося півстоліття тому. Автор проводить нас як лабіринтами варшавських вулиць, так і лабіринтами загадкових сюжетних ліній психологічного трилера.

Купити в Книгарня видавців, petrovka.ua, yakaboo.ua

 
Вдовиченко Галина. Пів'яблука PDF Друк e-mail

М'яка обкладинка. Серія ПК (Популярні книжки).
Перше видання: К. :Нора-Друк, 2008, – 240 с. ISBN 978-966-2961-30-0.

Роман про долі чотирьох подруг, які мешкають у Львові: редактора Галини, дизайнера Ірини, коректора Магди та телеведучої Луїзи. Одного разу їм до рук потрапляє дивний сувенір - дерев'яне яблуко, яке давній майстер зробив з секретом. Щойно це яблуко опиняється в кожної з героїнь, її життя змінюється, потаємні бажання стають реальністю.

Спеціальна відзнака літературного конкурсу «Коронація слова» – диплом «Вибір видавців».

Купити книжку: «Книгарня видавців», «Yakaboo», «Петровка», ЕМПІК, «Читайка»
Купити електронну версію: BookLand

інші книжки письменниці  

 
Це Юлі. Орли та янголи PDF Друк e-mail

Серія «День Європи». Пер. з нім. В. Рябчуна. Тверда обкладинка. Видання перше: К.: Нора-Друк, 2008, – 360 стор. ISBN 978-966-2961-33-1.

В романі описана панорама сучасного світу в добу зламу ідеологій. Події відбуваються у Відні і Ляйпцизі. Трагічна історія кохання розгортається на тлі цинічних і жахливих подій Балканської війни: геноциду, наркоторгівлі, політиканства - зла, яке виникло з благих намірів приборкати ще більше зло.Мова роману легка і сучасна, дія напружена.

Роман читається на одному диханні і подібний до усної оповіді, ніби промовляє саме життя.

Рецензії: Втеча з бункера

Купити: Читайкаyees.cdyakaboopetrovka.uaКнигарня видавців

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 30 з 31