Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

видання
Брати Капранови. Справа Сивого PDF Друк e-mail
Субота, 01 вересня 2018, 22:12

Брати Капранови. Справа Сивого. ОбкладинкаБрати Капранови
Справа Сивого. Роман / Брати Капранови. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 288 с. Тверда обкладинка.

ISBN 978-966-688-034-8.

Любов. Історія. Злочин. Ось три кити, на яких тримається література.
І всі ці кити присутні у новому романі Братів Капранових «Справа Сивого».
У Дніпропетровську діє підпільна антиурядова організація. Молодому слідчому доручають зайнятися головним підозрюваним — старим заколотником з великим стажем протизаконної діяльності. Він береться до справи і…
Здавалося б, класичний детектив. Але уявіть собі, що молодий слідчий — працівник ГПУ, а головний заколотник — видатний історик та археолог Дмитро Яворницький. І зразу все стає догори дриґом. Хто з них насправді є злочинцем? Саме тому автори визначають жанр свого твору як «антидетектив» і не просто, а «історичний, романтичний антидетектив». Романтичний — бо головними силовими лініями сюжету є кохання та старовинні міфи. А історичний — бо за цікавою та заплутаною інтригою читач зможе побачити широку панораму історії степової України, Катеринослава-Дніпра, а також величну постать Дмитра Івановича Яворницького.
Ну і, звісно, книжка базується на реальних подіях, так що шалене кохання, батькове прокляття, нерівний шлюб, закляті скарби — усе це не вигадка, а стара правда, підтверджена документами.

Читати уривок…

Обкладинка великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover18/kapranovysprava400.jpg

Купити Брати Капранови. Справа Сивого

 

Детальніше...
 
Меландрі Франческа. Вище від моря PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 червня 2018, 07:14

Меландрі Франческа.  Вище від моря. ОбкладинкаМеландрі Франческа
Вище від моря. Роман / Франческа Меландрі ; пер. з італійської Мар’яни Прокопович. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 176 с. — Cерія «День Європи».
ISBN 978-966-688-031-7.
Тверда обкладинка.

Сильний шторм і нещасний випадок перешкоджають поверненню на континент двох відвідувачів острова, на якому розташована в’язниця суворого режиму.

Луїза — селянка з маленького села в центральній Італії, мати п’ятьох дітей, навідує свого чоловіка, який відбуває покарання за вбивство двох людей. Паоло — колишній викладач філософії, приїхав на побачення до сина-терориста. Наглядач Нітті, який має проблеми у родині через свою неконтрольовану жорстокість, супроводжує цих відвідувачів і не має права залишити їх без нагляду. Вимушене перебування цих трьох людей разом на острові назавжди змінить їхні життя.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/melandrivysche.png

Уривок з книжки...

Відео. Розповідь італійської письменниці про книжку: https://youtu.be/8pE2FbRmZoA

Купити Франческа Меландрі. Вище від моря

 

Детальніше...
 
Захарченко Олена. Третя кабінка — Лос-Анджелес PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 червня 2018, 07:03

Захарченко Олена. Третя кабінка — Лос-АнджелесЗахарченко Олена
Третя кабінка — Лос-Анджелес. Роман / Олена Захарченко. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 240 с. 
ISBN 978-966-688-030-0. 
Тверда обкладинка.

Почалося все з альбому малюнків. Героїня цієї книжки знала, що альбом, мальований загиблим у тюрмах НКВС бабусиним братом, безслідно зник. Коли він раптом потрапляє їй до рук, за дивних обставин, виникає багато питань. Хто зберігав його досі? Хто ці люди, що намальовані в альбомі? Кожна відповідь ставить нові запитання і відкриває нові таємниці.

Розкуркулення 20-х років, розстріли і арешти «ворогів народу» в 1934-39, українсько-польська різанина 1943, прихід «совітів» на Західну Україну, війна, табори військовополонених, втеча слідом за німцями на Захід, переслідування КГБ в 70-х роках, еміграція — це історія членів однієї української родини на тлі історії України ХХ століття.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/zaharchkabinkacov400.jpg

Уривок з книжки...

Відео. Розповідь письменниці про книжку: https://youtu.be/7mJG7actgVA

Купити Олена Захарченко. Третя кабінка - Лос-Анджелес

 

Детальніше...
 
Пажак Фредерік. Ван Гог. Іскріння PDF Друк e-mail
Субота, 19 травня 2018, 08:23

Пажак Ф. Ван Гог. ІскрінняВан Гог. Іскріння / Фредерік Пажак ; пер. з фр. Івана Рябчия. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 270 с. — серія «Біографії». ISBN 978-966-688-029-4. Тверда обкладинка.

У життєписі Вінсента Ван Гога автор переповідає самотній шлях видатного художника — з рідної Голландії до французького містечка Овер-сюр-Уаз. Ця писана і мальована біографія наголошує на маловідомих та хибно витлумачених епізодах з життя Ван Гога.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/vangoghcov400.jpg

Уривок з книжки: https://goo.gl/2oN3A4

Відео. Розповідь перекладача Івана Рябчия про книжку: https://youtu.be/F8gpZmoM4n8

Купити Пажак Фредерік. Ван Гог. Іскріння

 

Детальніше...
 
Роздобудько Ірен. Прилетіла ластівочка PDF Друк e-mail
Субота, 19 травня 2018, 08:17

Роздобудько Ірен. Прилетіла ластівочкаПрилетіла ластівочка. Роман. / Ірен Роздобудько. — Київ : Нора-Друк, 2018. — 304 с. ISBN 978-966-688-026-3. Тверда обкладинка.

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.

Обкладинка: https://nora-druk.com/images/stories/cover18/rozdlastcov400.jpg

Уривок з книжки: https://goo.gl/swquwH

Відео. Розповідь письменниці про книжку: https://youtu.be/CtZSgV4ZYMA

Відео. Ірен Роздобудько читає уривок з книжки: https://youtu.be/etFztTCKkiA

Купити Роздобудько Ірен. Прилетіла ластівочка

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 26