Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Андрій Кокотюха
про російське кіно PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Вівторок, 09 лютого 2016, 11:28

Наші канали–лідери опиралися забороні російського кіно до останнього: адже «цифру», якою вони звітували перед власниками за хорошу роботу, давали саме ці покази, на другому місці – новини, потім – талант-шоу, окрема звітна стаття – «Битва екстрасенсів». У офіційних заявах, і тим більше – приватних бесідах, вони досі не приховують вікопомного значення правильного, цнотливого, консервативного, коротше, «такого, как раньше, по ГОСТу», російського, читай – неорадянського кіно для реальної «своєї аудиторії».

http://detector.media/kritika/article/112667/kazkova_rus_mizh_dvoma_auditoriiami/

 
Звідки в мене беруться сили? PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Неділя, 07 лютого 2016, 11:26

Звідки в мене беруться сили? Мабуть, улюблена справа додає. Бо займаюся своїм. 1. Дописую новий сценарій. 2. Дописую новий роман. 3. Правка Червоного, фільм буде тригодинний. 4. Розробка нового сценарію. 5. Нова книга, не художня, з новим видавцем. 6. Усе це - паралельно. 7. Не забуваю про колонки. 8. Читаю. 9. Дивлюсь кіно. 10. Їм. Все встигаю. І варто було дозволити собі поспати трохи довше - що бачу: ви дивитесь Євробачення! Конкурс, який не має значення - щороку одні з вас про це пишуть, інші - лайкають з хештегом "нахуйнадо". Може, я щось не так роблю?

 
Україна не має пропагандистського лоббі на Заході PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Субота, 06 лютого 2016, 10:24

Україна не має пропагандистського лоббі на Заході, подібного до російського, особливо коли йдеться про бюджети. Але, схоже, не має планів подібне лоббі здобути. Зрештою, зараз і на майбутнє краще мати його в Європі, аніж безуспішно пробивати інформаційну блокаду того ж Донбасу. Бо там, на відміну від західних аудиторій, уже визначились у ставленні до "хунти".

http://glavred.info/avtorskie_kolonki/antiukrayinskiy-feyk-u-franciyi-abo-chomu-minstec-ne-musit-duzhe-pereymatisya-informuvannyam-donbasu-355622.html

 
Я ідіот PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
П'ятниця, 05 лютого 2016, 11:22

Я ідіот. Глупий дурак. Перевтома, погано сприймаю інформацію. Вирішив почитати, що простіше. Бачу - десь у негативному світлі згадали Ганну-Терезу Стеців - Коровіцину - Герман. О, думаю. Почитаю про простіші організми. А все бац - і звисло! Все! Опція "Ганна Герман" блокує всі системи нахер! Це вірусняк. Диверсія. Не відкривайте нічого, де згадується ця опція. А ще краще - не згадуйте.

 
декомунізація PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Четвер, 04 лютого 2016, 13:44

Хештег "я не політичний експерт". Те, що відбувається зараз у політичному середовищі - красномовна ілюстрація того, для чого потрібна декомунізація. І якби вона почалася 25 років тому хоча б наполовину так, як декларована зараз і робиться зусиллями Інституту Національної пам`яті, мали б нині політиків інакшої якості. А зробити інакшими тих, кому було насрать на вулиці Леніна, пам`ятники Леніну, восьме марта і комуністів у парламенті - все одно, що вимагати негайної дерусифікації інформаційного простору. Аби декомунізація відбулася на 20 років раніше, не було б двох Майданів, сотень, навіть тисяч загиблих і розподілу на "зраду" і "перемогу". Тому люди на посадах можуть мінятися. А декомунізація - найважливіший сьогодні процес в Україні. Проте й потрібні нам наслідки тепер будуть років за 5-10. Терпіть. Робіть, що мусите.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 79