Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Андрій Кокотюха
день письменника PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Четвер, 03 березня 2016, 10:44

Але я не вітаю себе з Днем письменника в Україні. Причин кілька. 1. В Україні письменник - це той, хто пишається відсутністю або обмеженим колом читачів. 2. В Україні письменник - це той, кому факт виданої книжки важливіше кількості проданих копій. 3. В Україні письменник - це не ремісник чи майстровий, який працює щодня, а автор однієї книги про самого себе. 4. В Україні письменник - це той, для кого форма важливіша за зміст. 5. В Україні письменник - це той, хто не вміє, не хоче і відмовляється розповідати зрозумілі та прості історії. 6. В Україні письменник - це той, кому важливіша думка трьох осіб, ніж трьох мільйонів осіб. 7. В Україні письменник - це той, чиє життєве та творче кредо: "А для чого взагалі визначати жанр твору, якщо я його написав/написала!" 8. В Україні письменник - це той, для кого драматургія - як генетика для Сталіна: лженаука. 9. В Україні письменник - це той, для кого західний зразок - зразок лише в тому випадку, якщо це зразок творчості Джойса, Пруста і Кафки. 10. В Україні письменник - це той, хто вперто демонструє свій розум і підкреслює це, хоча по суті своїй така особа є не розумною, а занудною в побуті, і не має практичного застосування своїм знанням. 11. В Україні письменник - це той, для кого вживання слів "сливе", "далебі", "світлина" на інших архаїзмів важливіше за сюжетні повороти й несподівані фінали.

Якщо ви знайшли в себе хоч одну з цих якостей - ви письменник в Україні. Але

 
журналісти PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Середа, 02 березня 2016, 19:42

На 17.00 сьогодні канал 24 хотів узяти в мене інтерв'ю. Дзвонили з корпоративного телефону. Вчора. Сьогодні не підтвердили. За мною взагалі не шукали. Але я вирішив бути добрим і витратив час, шукаючи журналістів. Але дзвінки на корпоративний телефон і пошук журналістів, які тобі дзвонили, має такий самий результат, як політична діяльність Ляшка. Робив це останній раз. Я не буду ні за ким шукати. Мені нахуй впало давати інтерв'ю. У мене повно роботи, яку я не роблю третій день через проблеми з Волею кабель. Я послав нахуй Волю кабель з їхнім сервісом. Аналогічний посил стосується всіх, хто не підтверджує час та місце зустрічі. Також - всіх, кому я потрібен у незручний для мене час, якщо це не по роботі. Отаке я прошене гавно. Беріть інтерв'ю в когось, хто менше зайнятий і понтовий. Мене не цікаво зайвий раз показатися по телевізору. Ляшка показуйте. До побачення. Заїбали.

 
про кодекс PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Середа, 02 березня 2016, 09:41

А чого ви? 1. Я не держслужбовець. 2. У нас не дотримувалися навіть морального кодексу будівника комунізму, а ви про кодекс держслужбовця. 3. Бу-га-га.

 
про ілюзії PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Понеділок, 29 лютого 2016, 20:38

Те, що СБУ спрацювало оперативно — ілюзія. Оперативність — це вчасне виявлення та покарання ворожих агентів. Так діють служби безпеки в усіх розвинених країнах. В Україні — звична криза довіри до силовиків. Хоча громадяни хочуть довіряти власним охоронцям, і це нормальний процес. Отже, депортація Столярової аж через два роки її публічної антиукраїнської діяльності — дійство важливе для іміджу держави та її оборонців. Але — не перемога, а свідчення поразки. Особливо — на фоні того, що таких столярових в Україні інфільтровано не одна тисяча. І про кожного з них СБУ, переконаний, відомо.

http://glavred.info/avtorskie_kolonki/pochemu-delo-marii-stolyarovoy-porazhenie-sbu-358827.html

 
про ватників PDF Друк e-mail
Написав Андрій Кокотюха   
Понеділок, 29 лютого 2016, 10:40

У продовження Вашого улюбленого посту про ватника. Додаток. Ватник - таки не лише українофоб. Ватник в Україні - це українська радянська людина. Саме таке поєднання: українська і радянська. Той, хто відстоює та виборює українську мову, говорить принципово і лише українською, навіть стоїть за Незалежність горою. Але при цьому щиро переконаний: якби Українська РСР була україномовною, то соціалізм із курсом на комунізм - цілком прийнятний розвиток країни. Ватник, про якого я пишу, хоче саме Незалежної Радянської України. Щоб усе, як за СРСР, але українською мовою. Це - прихильники націонал-комуністів та фанати Петра Юхимовича Шелеста, який справді підтримував ширшу українізацію - проте не світоглядну. Комуніст і соціаліст, за Шелестом, мають право існувати, навіть керувати державою, якщо вони україномовні. Про те, що україномовні чекісти розстрілювали тих, кому радянська влада і соціалізм були ненависні й неприйнятні генетично - і розстріляні теж були носіями української! - ватники забувають. Повторюся: ватник - це соціаліст, комуніст, консерватор, популіст, той, хто вірить у популізм. Ватники це Ляшко і Тимошенко. А лідер ватників - це Ющенко. Дякую за увагу.

Останнє оновлення на Вівторок, 08 березня 2016, 09:49
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 79