Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Запрошуємо на презентації «Ґудзик-2. Десять років по тому» 6 та 7 травня PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 06 травня 2015, 07:40

Ірен Роздобудько в книгарні БукваЗапрошуємо 6 травня 2015 на презентацію найочікуванішої літературної прем’єри весни 2015 - роману Ірен РОЗДОБУДЬКО «Ґудзик-2. Десять років по тому» в київський «Книгарні Є». Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М "Золоті Ворота). Початок о 18:30.

7 травня будемо раді вас бачити на творчій зустрічі з «Золотою письменницею України» Ірен РОЗДОБУДЬКО в київський бібліотеці ім. М. Реріха (вул. Єреванська, 12, Солом'янка). Початок - 17:00.

Володар гран-прі «Коронації слова-2005» роман «Ґудзик» має чотири перевидання, він і досі займає верхні позиції топ-продажів книгарень та видачі в бібліотеках, був екранізований і вийшов у вигляді аудіо-книги, перекладений англійською мовою.

Вхід вільний.

 

Десять років тому головний герой втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву... Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька...

Ірен РОЗДОБУДЬКО одна з найвідоміших українських письменниць. На її рахунку вже майже 30 книжок, 5 екранізованих сценаріїв (три з них за мотивами власних творів). Ірен викладає сценарну майстерність в університеті ім. Карпенка-Карого. Вона захоплюється створенням мультиків, малює, вишиває бісером, грає на гітарі, плаває з аквалангом.