Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Виходить в світ нове видання роману "Ґудзик" Ірен Роздобудько PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 18 квітня 2015, 18:20

Роздобудько Ірен. Ґудзик. Обкладинка 4-го видання

Незабаром виходить у світ нове, четверте, видання найвідомішого роману Ірен РОЗДОБУДЬКО «Ґудзик». Саме за цей текст письменниця отримала найбільше нагород, серед яких, в першу чергу, слід назвати Гран-прі на літературному конкурсі «Коронація слова» та відзнаку за кращий сценарій на міжнародному кінофестивалі у Чорногорії.

«Ґудзик» вже багато років є одним з лідерів продажів книгарень і по праву зайняв місце серед національних бестселерів.

Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов всі кола пекла в Афганістані, але вижив. Через декілька років ми знову бачимо Дениса, але тепер він - успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.

У цьому романі немає смертей і катаклізмів, але трагічне непорозуміння між головними героями спричиняє драматичні події. Кожен герой цієї книги по-своєму прагне щастя та не вміє цінувати подарунки долі. А тим часом янгол грає маленьким загубленим ґудзиком...

Роздобудько Ірен. Ґудзик. Роман. Видання четверте. – К.: Нора-Друк, 2015, - 224 стор. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка.
ISBN 978-966-8659-47-8

Купити в інтернеті: Всі книги, Yakaboo, МегаБук

Обкладинка більшого розміру.

Сторінка попереднього видання.