Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Виходить в світ нове видання роману "Ґудзик" Ірен Роздобудько PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 18 квітня 2015, 18:20

Роздобудько Ірен. Ґудзик. Обкладинка 4-го видання

Незабаром виходить у світ нове, четверте, видання найвідомішого роману Ірен РОЗДОБУДЬКО «Ґудзик». Саме за цей текст письменниця отримала найбільше нагород, серед яких, в першу чергу, слід назвати Гран-прі на літературному конкурсі «Коронація слова» та відзнаку за кращий сценарій на міжнародному кінофестивалі у Чорногорії.

«Ґудзик» вже багато років є одним з лідерів продажів книгарень і по праву зайняв місце серед національних бестселерів.

Фатальна зустріч у мальовничому куточку Карпат змінила життя головного героя Дениса. Він пройшов всі кола пекла в Афганістані, але вижив. Через декілька років ми знову бачимо Дениса, але тепер він - успішний керівник рекламної компанії. Проте минуле кохання знову увірвалося в його життя, і все летить шкереберть.

У цьому романі немає смертей і катаклізмів, але трагічне непорозуміння між головними героями спричиняє драматичні події. Кожен герой цієї книги по-своєму прагне щастя та не вміє цінувати подарунки долі. А тим часом янгол грає маленьким загубленим ґудзиком...

Роздобудько Ірен. Ґудзик. Роман. Видання четверте. – К.: Нора-Друк, 2015, - 224 стор. Серія: Читацький клуб. Тверда обкладинка.
ISBN 978-966-8659-47-8

Купити в інтернеті: Всі книги, Yakaboo, МегаБук

Обкладинка більшого розміру.

Сторінка попереднього видання.