Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

27 квітня: Максим Кідрук в «Читайці» PDF Друк e-mail

27 квітня о 16:00 в книжковому магазині «Читайка» (Київ, ринок «Петрівка») відбудеться презентація книг Максима Кідрука.
Молодий талановитий письменник і мандрівник написав два нових пригодницькі романи в оповіданнях: «Навіжені в Мексиці» та «Навіжені в Перу»! Неймовірні пригоди друзів Макса і Тьомика, їх спроби вести бізнес «по-українськи» в екзотичних країнах і нескінченний потік гумору можна знайти на сторінках цих книг.

Книга «Навіжені в Перу» вперше презентується в Києві!

Максим Кидрук – інженер-енергетик за освітою, 3D-програміст за фахом і невтомний мандрівник за покликанням. Враження від своїх поїздок він перетворив на два документальні нариси – «Мексиканські хроніки» і «Подорож на Пуп Землі». Ці книги перемогли на всеукраїнському конкурсі «Коронація слова-2009», зайняли перші рядки в рейтингу журналу «Кореспондент» і були номіновані на премію «Книга року ВВС». Максима Кідрука вже називають українським О’Генрі ХХІ століття!

Партнери «Суботника» – книжковий портал «Буквоїд», літературний конкурс «Коронація слова», видавництво «Клуб сімейного дозвілля»

Інформаційна підтримка– інформаційний портал «Главред», щотижневик «Профиль», киевская газета «Точка», спілка блогів «Сумно.ком»