Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Яблука нового врожаю PDF Друк e-mail
Написав Галина Вдовиченко   
Понеділок, 18 квітня 2011, 16:30

Після тривалої відсутності у книгарнях знову з’явився роман «Пів’яблука». Усім, хто запитував «Коли буде?», повідомляю: черговий наклад пішов до читача. Одними з перших відреагували продавці книжкових яток у підземних переходах, долучивши до «Тамдевіна» та «Хто такий Ігор?» книжку з зеленими яблуками на обкладинці. Пам’ятаю, одного разу, коли вчергове закінчився один з накладів цього роману і у книгарнях його вже не було, саме у підземних переходах книжку можна було купити ще протягом тижня-двох. Але вже за відчутно вищою ціною: ринок реагував на ситуацію по-своєму. Сьогодні «яблука» знову у книгарнях.

До речі, зелені фрукти-близнята на фото – це з композиції у Центральній бібліотеці імені М. Кропивницького у Миколаєві-обласному, де я була на зустрічі з читачами майже два роки тому. Цього року «Пів’яблука» нового врожаю вже є, а тих, що визрівають на деревах, ще треба дочекатися.

P. S. Роман «Пів’яблука» отримав спеціальну відзнаку «Вибір видавців» оргкомітету Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв та п’єс «Коронація слова – 2008». Роман посів друге місце у конкурсі «Найкраща українська книга – 2009» за версією читачів та журі журналу «Кореспондент».