Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

12 квітня презентація нової книжки Ірен Роздобудько PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 11 квітня 2011, 13:44

афіша 12.04.11«Книгарня Є», видавництво «Нора-Друк», літературний конкурс «Коронація слова» 12 квітня 2011 р. о 18:00 запрошують Вас на презентацію нової книжки Ірен РОЗДОБУДЬКО «Мандрівки без сенсу і моралі» та нового диску Ігоря ЖУКА «Лист».

Нова книжка Ірен Роздобудько продовжує серію «Мандри» видавництва «Нора-Друк», в якій вже виходили оповіді Максима Кідрука та Лесі Ворониної. Відома письменниця в своїй новій книзі переконує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності. Саме це є найпривабливішим у мандрах – перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння... Автор понад трьохсот пісень, кіносценарист, художник та фізик Ігорь Жук зібрав разом 24 своїх пісні на новому диску, назву якому дала пісня-лауреат конкурсу «Коронація слова» 2010 року в номінації «Пісенна лірика про кохання».

На презентацію запрошені також письменники Лариса Денисенко, Максим Кідрук, Міла Іванцова, головний редактор журналу «Мандри» Леся Москаленко, натхненниця конкурсу «Коронація слова» Тетяна Логуш та директор видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова.

Вхід вільний. Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті Ворота»)