Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Артем Чапай

Артем Чапай письменник, перекладач, журналіст, мандрівник.

Після знайомства на власній шкурі з гауптвахтою, навесні 2001 під час “України без Кучми” кинув навчання в Академії СБУ. В подальшому здобув ступінь бакалавра філософії в Києво-Могилянській академії. Під час навчання працював офіціантом у нічному клубі, кур’єром, редактором дитячого журналу, перекладав відео для українських телеканалів, був репортером при МЗС.
Артем Чапай був одним із засновників громадського руху “Збережи старий Київ”.
Півтора року мандрував Америкою, заробляючи фізичною працею. Книга про цю подорож, “Авантюра”, вийшла друком у 2008. Друга книжка, “Подорож із Мамайотою в пошуках України”, стала фіналістом конкурсу “Книга року BBC-2011”. Перекладав твори Н. Чомскі, Е. Валлерстайна, Е. Саїда, М. Ганді, Ч. Тейлора.
Оповідання й колонки Чапая публікуються в українських ЗМІ. За оповідання “Один день щастя” й “У вас все нормально?” у 2012 він отримав відзнаку від La Strada-Україна та Інформаційно-консультативного жіночого центру.
У 2013 переміг у міжнародному конкурсі й отримав стипендію Центральноєвропейської ініціативи та Словенської асоціації письменників, під час якої збирав матеріал для наступної книги.

14 листопада Артем ЧАПАЙ у Львові PDF Друк e-mail
Написав StartUp cafe Come In   
Понеділок, 10 листопада 2014, 22:51

14.11.14 Артем Чапай у Львові. Афіша

 

У п’ятницю, 14 листопада 2014, до Львова завітає мандрівник, журналіст та письменник Артем Чапай, відомий своїми неперевершеними книжками «Авантюра», «Подорож із Мамайотою у пошуках України» та «Червона зона».

Зустріч із Чапаєм розпочнеться 19:00 у StartUp cafe Come In на вулиці Крушельницької, 3, поблизу університету Івана Франка. Ви зможете почути розповідь про шалені мандри без грошей Центральною Америкою, про подорож Україною на мотоциклі на ім'я Мамайота, поспілкуватись із Артемом, задати будь-які запитання і почути на них відповіді.

Кількість людей на зустрічі 14 листопада є обмеженою розмірами залу, тому рекомендуємо Вам заздалегідь зареєструватися на сайті наших друзів та партнерів компанії 2event ArtemChapeye.2event.com. Для покриття витрат на організацію зустрічі передбачено невеликий реєстраційний внесок. Побачимось!

А цей лінк для тих, хто ще не читав «Авантюру»:

http://chtyvo.org.ua/authors/Chapai_Artem/Avantura/