Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Горбунова Вікторія. Мрія про Маленьке життя. PDF Друк e-mail

Серія ПК (Популярні книжки). М'яка палітурка.

У романі "Мрія про Маленьке життя" ви знайдете любов і зневіру, відчай і надію, страшний вирок і відродження - все те, що переживає головна героїня, яка живе поруч з вами. Вона може бути вашою сусідкою або колегою, донькою чи невісткою.
Відверта оповідь жінки, яка не скорилась обставинам. Щире зізнання в коханні до життя. Жіночий роман, який примушує замислитися над таїнством народження і смерті.
Ця книжка - переплетення власного досвіду письменниці, переживань колег з терапевтичних груп та історій її клієнток.

При оформленні обкладинки використано елементи картини художниці Ірини Заставної.
Роман відзначено дипломом «Вибір видавців» літературного конкурсу «Коронація слова – 2010».

Купити в інтернет-книгарні Є, емпіку, petrovka.ua, yakaboo.ua, Читайка

Скачати: Букленд, Електронні книжки

Перше видання:
К.: Нора-Друк, 2010, - 200 стор.  ISBN 978-966-2961-57-7
Інші книги автора: «Надра банку» (2011), «Записки шкільного психолога» (2009).
Рецензії: сайт «Друг читача».

"Вікторія Горбунова зігріла свій роман особливим сердечним подихом, наповнила його щирістю І теплотою, сміливістю І простотою, граничною відвертістю і драматизмом, глибиною проникнення в найпотаємніші куточки людської душі, вмінням будувати художню розповідь так, що доводиться буквально "ковтати" сторінки - тобто усім тим, що відзначає істинну художню літературу. "Мрія про маленьке життя" вразила мене до найбільших сердечних глибин. Постійно маючи справу з літературно обдарованими студентами, я вряди-годи запитую, що примушує їх відриватись від дискотек і комп'ютерів, діставати з полиці книгу, розкривати її на першій сторінці й починати читати? Лише невеличка частина з великої кількості просунутих сучасних молодих людей могли скромно зізнатися і собі, й мені, що читають книги заради задоволення, заради насолоди. Так, заради найвищої, найблагороднішої з усіх існуючих у нашому світі насолод.
Тому я пропоную вам, дорогі читачі, не гаючи часу, одразу починати читати цю книжку. Окриленість, натхнення і головне - насолоду вам гарантовано!"

Володимир Шинкарук,
професор Житомирського державного університету імені Івана Франка,
поет, переможець конкурсу "Коронація слова - 2010" в номінації "Пісенна лірика про кохання".