Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Воронина Леся. У пошуках Оґопоґо. PDF Друк e-mail

Серія Мандри. Тверда палітурка.
книжка відомої дитячої письменниці, яка вперше виступає як цілком "дорослий" автор, належить до одного з надактуальних літературних явищ - "тревеллога". У нашому випадку стрижнем тексту стають пошуки української ідентичності через споглядання розмаїття довколишнього світу. Індіанці крі, казковий архітектор Гундертвассер, сучасні мешканці прадавнього Криту, спокійні ґрунтовні естонці, наполегливі у відстоюванні національної гідності поляки… Їхні голоси, то потужним хором, то соло виспівують примхливу мелодію людства. Дослухайся до неї, читачу, - всі живуть, працюють, замість перейматися комплексами національної меншовартості. Не зле було б і українцям повчитися в деяких народів мистецтва просто жити - своїм, неповторним життям.
Дизайн обкладинки – Катерина Штанко.
Роман – дипломант літературного конкурсу «Коронація слова – 2010».

Перше видання:
К.: Нора-Друк, 2010, - 176 стор.  ISBN 978-966-2961-59-1 Про автора:
Леся Воронина народилася в Києві. Росла допитливою й кмітливою дитиною. Дуже любила книжки, рано й сама почала складати фантастично-гумористичні історії. Згодом ті історії записала. Так з'явилися: "Суперагент 000", "Таємне товариство боягузів", "Прибулець з країни Нямликів", "Сни Ганса-Християна" та інші дитячі книжки, за які пані Леся отримала купу призів, а головне - безліч малих фанів, які просили: "Ще! Ще!". 
Все свідоме життя Леся Воронина подорожує: автоспопом, байдарками, потягами, літаками, верблюдами й віслюками. Тож ця перша "доросла" книжка письменниці - захоплива мандрівка часом і простором, до якої автор запрошує усіх, хто любить шалені пригоди, несподівані зустрічі й непередбачувані повороти долі.

"…Перегортаєш сторінки книжки, де, мов у барвистому калейдоскопі, змінюються яскраві картинки: Канада, Польща, Єгипет, Туреччина, Крим, Угорщина, Греція, Єстонія, і врешті починаєш вважати оповідачку якщо не давньою подругою, то принаймні цікавим співрозмовником, котрому властива якась особлива витонченість почуттів, іронічність поєднана з поетичністю. А дочитавши книжку, розумієш, що повертатимешся до неї ще не раз."
Тетяна Кохановська