Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

ДО УВАГИ АВТОРІВ

До розгляду НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ рукописи: поезії, збірок оповідань, фантастики/фентезі, містики, книжок для дітей.
Рукописи (ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) надсилати разом з інформацією про автора і твір (ПІБ автора, освіта, досвід, жанр твору, короткий синопсис або анотація твору) електронною поштою на адресу rukopys@gmail.com
Рукописи не рецензуються

Якщо впродовж трьох місяців від дати відправки рукопису видавництво не звернулося до Вас стосовно підписання угоди на видання, це означає, що твір до видання НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ! Автор може звернутися у видавництво за довідками щодо отримання твору за тел.: +38044 4590944.
Видавництво не несе відповідальності за роботу фільтрів «анти спам», що встановлені на поштовому сервері. Порадник з авторського права.

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Фонкінос Давід. Наші розставання PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 листопада 2013, 12:38

ФОНКІНОС Давід. Наші розставання.Роман./ Пер. з франц. Антона Кушніра. – К.: Нора-Друк, 2013. – 184 с. – День Європи.

ISBN 978-966-8659-31-7.

Фріц та Аліса покохали одне одного з першого погляду. Вона викладає німецьку мову, він укладає словникові статті. Однак, немов за велінням лихої долі, пара приречена на постійні розставання. На щастя, закоханим допомагають спритні сестри, Джим Моррісон, краватки та таємниця, відома лише дантистам. Весела та водночас сумна історія стосунків, якій не знайшлося місця в словнику, від чого вона лише виграла.

Рецензія Ірини Славінської на "Українська правда. Життя".

Фонкінос Давід. Наші розставання

 

Давід Фонкінос - французький письменник і сценарист. Вивчав літературу в Сорбонні. Автор 14 книжок. Лауреат багатьох літературних премій.

Роман "Наші розставання" (2008) був екранізуваваний режисером Яном Самюелем.

Давід Фонкінос та Антон Кушнір. Паризький "Книжковий Салон", березень, 2013. Фото Елеонори Сімонової.