Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 жовтня 2013, 14:48

ВВС Україна оголошує конкурс читацьких рецензій в рамках літературної премії Книга року ВВС – 2013. У конкурсі читацьких рецензій може брати участь позитивна чи негативна рецензія будь-якої книжки з довгого списку, обсягом від 500 до 1000 слів, написана українською мовою будь-яким резидентом України (окрім авторів книжок, що увійшли до довгого списку) і подана електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду від моменту оголошення довгого списку до 5 грудня 2013 року. У полі "тема" просимо зазначати "Читацька рецензія".

Подаючи рецензію, її автор висловлює свою згоду з Клацнути правилами"Книги року ВВС", підтверджує своє авторство рецензії, погоджується на її використання та поширення ВВС Україна у будь-якому чи всіх її матеріалах на сайті ВВС Україна (статтях, інтерв’ю, новинах, прес-релізах, аудіо-, відео- та фотоматеріалах) та промо-матеріалах без будь-якої фінансової компенсації. Рецензія має бути оригінальною роботою автора і не порушувати копірайт чи інші права третьої сторони. Автор рецензії не може бути співробітником ВВС чи близьким родичем співробітника ВВС чи будь-кого іншого, пов'язаного з премією.

Рішення адміністратора конкурсу щодо того, чи рецензія може брати участь у конкурсі, є остаточним, і листування з цього приводу не вестиметься.

Премія "Читач року ВВС", яка буде речовим призом від ВВС Україна, буде вручена автору найкращої прийнятої до розгляду рецензії на книжку із довгого списку за рішенням членів журі. Члени журі відповідають за укладення короткого списку до 5 видатних рецензій, поданих на Читацьку премію. Члени журі відповідають за визначення остаточного переможця. До Довгого списку премії Книга року ВВС – 2013 увійшли 20 видань, серед яких три книжки нашого вилавництва:

Любко Дереш. Остання любов Асури Махараджа. Київ, Нора-Друк. – 2013.

Юрій Макаров. За чверть десята. Київ, Нора-Друк. – 2013.

Марина Соколян. Серце гарпії. Київ, Нора-Друк. – 2013.