Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Мобільна бібліотека запрошує на зустріч з культовим письменником Любком Дерешем PDF Друк e-mail
Написав МТС   
П'ятниця, 27 вересня 2013, 12:39

Любко Дереш, 24.09.13, Книгарня ЄКиїв, Україна – у суботу, 28 вересня, Мобільна бібліотека в Києві запрошує всіх бажаючих на зустріч з популярним українським письменником Любком Дерешем. Автор культових книг «Поклоніння ящірці» і «Культ» розповість про свою творчість, останні написані книги, із задоволенням відповість на запитання своїх читачів і проведе автограф сесію. Програма літературного суботника розпочнеться о 14:00 на сцені біля Мобільної бібліотеки (вул. Хрещатик, 21). Участь Любка Дереша запланована з 15:00.

Відвідувачів мобільної бібліотеки чекають конкурси, за результатами яких кращі знавці літератури зможуть отримати приємні подарунки, в тому числі смартфон HTC Desire X. Любко Дереш – один з наймолодших і популярних українських романістів, твори якого перекладені на німецьку, італійську, французьку, сербську та польську мови. У центрі уваги його романів – підлітки та цікаві історії з їхнього життя.

Про Мобільну бібліотеку «Мобільна бібліотека» - це національний проект, який «МТС Україна» проводить спільно з міськими адміністраціями українських міст. На даний момент віртуальні книжкові полиці вже розташовані в Києві (тротуар по вул. Хрещатик 19-21), Одесі (Соборна площа), Львові (площа Ринок) та Вінниці (сквер Козицького). У «Мобільної бібліотеці» представлено понад півтисячі книжок різних жанрів, включаючи класику і твори сучасних зарубіжних і українських авторів, серед яких є книги Любка Дереша. На корінцях зображених книг розміщені спеціальні QR-коди , за допомогою яких книги можна безкоштовно завантажити в електронних форматах через публічну мережу Wi -Fi і залишити у себе назавжди. Коди можна зчитувати за допомогою камери будь-якого сучасного смартфона або планшета. Поруч з віртуальними книжковими магазинами працюють мобільні бібліотекарі, які допомагають читачам налаштувати пристрої і завантажувати книги.