Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

«Хмарочос» у Черкасах! PDF Друк e-mail
Написав Алла Мороз   
Неділя, 09 грудня 2012, 15:46

Валентин Терлецький у ЧеркасахДжерело: Молодіжний новинний портал Пункт, 07.12.2012 23:30

Сьогодні поціновувачі друкованого слова мали нагоду познайомитись із сучасним запорізьким літератором. Український письменник Валентин Терлецький в одній із книгарень міста презентував свій роман «Хмарочос». Цьогоріч цей твір було нагороджено відзнакою «Вибір видавців» конкурсу «Коронація слова-2012».

– У Черкасах я сьогодні вперше. Для мене провели екскурсію і мені все сподобалось. Аби лише було трішки тепліше, – із посмішкою розповів про знайомство з містом письменник Валентин Терлецький.

«Хмарочос» уперше вийшов друком у вересні, хоча був написаний два з половиною роки тому. Критики зараховують цей роман до декількох жанрів – це й антиутопія, і політичний трилер, і роман-попередження, і соціальний твір. Автор називає «Хмарочос» фантастикою. Однак цікавим є той факт, що деякі з описаних у творі фактів нині починають збуватись.

– Цей роман мені повністю наснився. Одного ранку я прокинувся, а в мене в голові крутилось не декілька рядків із твору, а повноцінний роман – із героями, сюжетом. Мені залишилось лише записати все це, – розказав про народження «Хмарочоса» Валентин Терлецький.

Для шанувальників своєї літературної творчості, Валентин Терлецький приготував ще й музичний подарунок. Літератор уже понад двадцять років є фронтменом рок-гурту «Декаданс». Для відвідувачів мистецької зустрічі запорізький гість виконав декілька авторських ліричних композицій.

Наступного ж року Валентин Терлецький пообіцяв завітати до Черкас разом зі своїм гуртом .