Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Образ Богдан (Боб). Львів–Ліон. Інстаграм. PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 17 квітня 2023, 07:51

Образ Богдан (Боб)
Львів–Ліон. Інстаграм.
Роман / Богдан (Боб) Образ. — Київ : Нора-Друк, 2023. — 294 с.
ISBN 978-966-688-102-4. Палітурка.

Львів і Ліон ― дуже різні міста, які водночас мають багато спільного. Ця книжка є своєрідним путівником, що передає атмосферу кожного з них, а дві сюжетні лінії майстерно вписані в історію міст і країн.

Лаура ― «інстаграмозалежна», все життя розплановує так, щоб робити нові дописи у соцмережі. Для неї більше важать реакції-вподобайки фоловерів, аніж взаємини з близькими людьми. Оля теж має профіль в інстаграмі, проте публікує світлини і дописи, які важ-ливі для неї, і їй байдуже, як зреагують інші. Профіль Лаури ідеалізує життя, викривлює сприйняття реальності, а профіль Олі показує світ без фільтрів. Якось хлопець Лаури випадково побачив сторінку Олі й відчув, що його вабить ця дивна дівчина. Але він ― у Франції, в Ліоні, а вона ― в Україні, у Львові. Хлопець купує квиток в Україну і відкриває для себе Львів, де колись давно почалася заплутана історія його родини.

Художник: Вікторія Михайлова. Оригінал-макет обкладинки: Юрій Волгін.

Читати початок роману…

Обкладинка великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover23/lvivlioncov1600.jpg

Тарагуд Роберт. Марловський кримінальний клуб

 

Богдан Образ (псевдонім B.Ob) ― український письменник, громадський діяч, що проживає у Парижі. Здобув освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті та у бізнес-школі ESCP у Парижі. Автор книги «Київ-Париж. У пошуках застиглого часу» (Нора-Друк 2015), що вийшла перекладом у Франції (Kyiv-Paris, l’Harmattan 2018). Активно бере участь у просуванні української культури у Франції та виступає у ЗМІ, розповідаючи про війну в Україні. Займається академічним веслуванням. Учасник благодійної організації Aide et Support.