Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Їлмаз Кемаль. Елефтерія зі Стамбула PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 03 березня 2023, 18:24

Їлмаз Кемаль
Елефтерія зі Стамбула
. Роман / Кемаль Їлмаз ; пер. з турец. Людмила Глава. — Київ : Нора-Друк, 2023. —192 с.
ISBN 978-966-688-096-6. (Палітурка)

Мало кому випадає пережити таке велике кохання, про яке оповідатимуть із покоління в покоління, яке перетвориться на легенду. Але що станеться, якщо покохають одне одного турок і грекиня у такому величному та багатому на історію місті, як Стамбул, ніби створеному для того, щоб у ньому закохувались?

Історія Елефтерії зі Стамбула — це історія кохання, яка розпочалася до трагічних подій 6-7 вересня 1955 року і це кохання не згасло після того, як було перегорнуто сторінку, на якій закарбовано жахіття тих вересневих днів.

Кемаль Їлмаз вражає поціновувачів літератури своїми оповідями. А історія Елефтерії зі Стамбула ще раз підтверджує силу його слова та майстерність пера.

Читати початок книжки…

Обкладинка: Олена Шум.

Обкладинка великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover23/elefteria_v-01.jpg

Їлмаз Кемаль. Елефтерія зі Стамбула

 

Кемаль Їлмаз народився 1965 року у Стамбулі. Отримав вищу освіту в університеті Хаджеттепе на факультеті «Турецька мова та література» за спеціальністю «Турецьке народознавство (фольклор)». Працює вчителем екології у приватній школі. Автор багатьох літературних творів, а також статей, які стосуються турецької культури та народознавства.