Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Елліс Курт. Серед вовків PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 17 серпня 2022, 08:05


Елліс Курт
Серед вовків
: Роман / Курт Елліс ; пер. з англ. Наталі Тисовської. — К. : Нора-Друк, 2022. — 384 с. Серія Морок

ISBN 978-966-688-088-1. Тверда обкладинка

Нік Крід, колишній профайлер ФБР, присвятив життя полюванню на звірів у людській подобі. Проте це життя вже в минулому, він повернувся додому в Південну Африку, де його продовжують переслідувати привиди колишніх поразок. Та коли у вельді біля Йоганнесбурга знаходять розчленоване й понівечене тіло молодої жінки, давній друг Кріда, майор поліції Елі Грей, залучає його консультантом у свій підрозділ. Не всі в поліції задоволені появою консультанта з темним минулим, та й журналісти мріють викрити його таємниці. Нік Крід неохоче береться до справи й одразу висловлює кілька припущень. Хто міг учинити такий жорстокий злочин? Колишній хлопець жертви, приревнувавши до нового коханого? А може, це було ритуальне вбивство?.. «Серед вовків» — моторошний психологічний трилер про метафоричних демонів з минулого і цілком реальних демонів сьогодення, які полюють на невинних.

Читати уривок з роману…

Елліс Курт. Серед вовків

 

 

 

Скачати обкладинку великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover22/SeredVov-1600.jpg

Курт Елліс — південноафриканський письменник і сценарист, відзначений багатьма літературними преміями і нагородами. Народився 1983 року в одному з найнебезпечніших районів Дурбана, Південна Африка. Його пристрасть до художньої літератури почалась із годин, проведених у бібліотеці, щоб уникнути банд, наркотиків і насильства, які були частиною його повсякденного життя. Після закінчення школи Елліс поїхав у Йоганнесбург вивчати англійську літературу. На першому курсі у Вітватерсрандському університеті він виграв стипендію імені Гаррі Оппенгаймера на підтримку літературної творчості.

Роман «Серед вовків», який вийшов 2019 року, поклав початок детективній серії про Ніколаса Кріда. У своїх творах Курт спирається на знання та особистий досвід. Елліс проживає в Йоганнесбурзі з дружиною і двома дітьми.