Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Шнайдер Слободан. Мідна доба PDF Друк e-mail
Субота, 08 січня 2022, 18:14

Шнайдер Слободан
Мідна доба. Роман / Слободан Шнайдер ; пер. з хорватської Андрій Любка. — Київ : Нора-Друк, 2021. —488 с.

ISBN 978-966-688-055-3. Тверда обкладинка

Майже триста років тому з голодної Німеччини на плотах по Дунаю відплили перші колоністи, що мали заселити Трансильванію. Через два століття одного з їхніх нащадків мобілізують у дивізію СС «Галичина» і відправляють у горнило Другої світової, бо цього вимагає етнічне походження і Гітлер. Йому судилося стати вбивцею східної Європи чи самому померти, але доля розпорядилася інакше.

Здавалося б, такий карколомний сюжет може бути тільки в романах, але найбільше вражає, що ця книжка написана на матеріалі реальних подій. А для автора — це ще й родинна історія, бо він розказує про свого батька. Саме за цю щирість і філософське звучання пригодницького сюжету етнічний німець і хорватський письменник Слободан Шнайдер і зібрав усі найголовніші літературні премії своєї батьківщини.

Читати початок книжки…

Шнайдер Слободан. Мідна доба

 

 

Художниця Тетяна Ваврик.

Обкладинка великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover21/midna_doba_cover_300dpi.jpg

Слободан Шнайдер (Заґреб, 1948) вивчав філософію й англійську філологію в Заґребському університеті. Один із засновників та багаторічний редактор театрального журналу «Prolog». Написав понад тридцять п’єс, які ставили театри багатьох країн світу. Крім п’єс, писав романи і коротку прозу. Після розпаду соціалістичної Юґославії довго жив у Франції та Німеччині. Його роман «Мідна доба» став справжньою сенсацією у Хорватії, а невдовзі вийшов у перекладі французькою, німецькою й італійською мовами.

Слободан Шнайдер живе й пише у Заґребі та на маленькому острові в Адріатичному морі.