Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Ле Телльє Ерве. Аномалія PDF Друк e-mail
Неділя, 31 жовтня 2021, 11:18

Ле Телльє Ерве
Аномалія. Роман / Ерве Ле Телльє ; пер. з французької Іван Рябчий. — Київ : Нора-Друк, 2021. — 320 с.

ISBN 978-966-688-081-2. Тверда обкладинка.

Роман «Аномалія» миттю став феноменом світової літератури. Запаморочливий, хитросплетений сюжет поєднує в собі детектив, філософську прозу, наукову фантастику та трилер. Якими б ми стали, якби мали змогу зробити інший вибір? Розкрили таємницю, розірвали стосунки, написали цю книжку? Пасажири рейсу 006 авіакомпанії Air France отримали шанс про це дізнатися. Всі вони жили подвійним життям, коли сідали на літак: Блейк, поважний сім’янин і вбивця за контрактом; Слім-бой, нігерійський рок-співак, який приховує, що він гей; Віктор Мізель, визнаний критиками, але нікому не зрозумілий письменник, який раптово опинився на піку слави… Готуючись до посадки, літак потрапляє в зону турбулентності й виринає по інший бік реальності, нібито абсолютно знайомої, та водночас дивної.

У своєму найамбітнішому творі Ерве Ле Телльє поєднав стилі високої й популярної літератури, вишуканої критики і тонкого гумору, спонукаючи читачів замислитись над тим, ким вони є і ким би могли бути.

Роман відзначено Гонкурівською премією 2020.

Читати уривки з книжки...

Ле Телльє Ерве. Аномалія

 

 

Художниця Тетяна Ваврик.

Обкладинка великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover21/anomalycoverb.jpg

Ерве Ле Телльє (Hervé Le Tellier) — французький письменник і лінгвіст, автор понад 20 книжок. Народився 1957 року в Парижі. Математик за освітою, починав свою кар’єру як науковий журналіст. Президент літературного товариства Ouvroir de Littérature Potentielle. У 2020 році отримав Гонкурівську премію за роман «Аномалія».