Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Мансон Річард.Тесла: винахідник сучасності PDF Друк e-mail
Неділя, 06 вересня 2020, 00:00

Мансон Річард
Тесла: винахідник сучасності / Річард Мансон ; пер. з англ. Р. Клочка. – Київ : Нора-друк, 2020. – 336 с. – іл. – серія «Біографії».

ISBN 978-966-688-045-4

Нікола Тесла, вчений і винахідник сербського походження, винайшов радіо, індукційний двигун, неонову лампу та багато іншого.

Справжнім проривом в науці був винахід змінного струму, що стало основою електричної мережі та міжміської електричної передачі. Це спричинило протистояння винахідника з електричною імперією Томаса Едісона. Почалися гіркі патентні битви. Оскільки технологія Тесли була більш прогресивною, зрештою він переміг. На жаль, він не мав підприємницьких здібностей і не зміг скористатися своїм успіхом.

Його найдосконаліші ідеї не визнавались десятиліттями: сорок років у випадку з радіопатентом, ще довше щодо ідеї технології лазерного променя.

Особисте життя Тесли було надзвичайно химерним. Вражаюче красивий і бездоганно одягнений, він був гермофобним і ніколи не потискав руки. Йому потрібно було дев’ять серветок, коли він сідав обідати. У пізніші роки він їв тільки білу їжу і спілкувався з голубами в Брайант-парку.

Ця детальна, авторитетна та дуже читабельна біографія описує всі етапи дивовижного життя вченого.

Мансон Річард.Тесла: винахідник сучасності

 

 

Читати початок книжки: https://books.nora-druk.com/tesla-uryvok/

Обкладинка великого розміру:

https://nora-druk.com/images/stories/cover20/teslacoverbig.jpg

https://nora-druk.com/images/stories/cover20/teslacover3d4.png

Річард Мансон є автором кількох книг, у тому числі «Від Едісона до “Енрона”» та «Кусто: капітан і його світ». Живе в Чикаґо, керує діяльністю Фонду захисту довкілля в галузі виробництва чистої енергії. Щоб більше дізнатися про автора, відвідайте його сайт www.richardmunson.com або сторінку в Twitter @dickmunson.