Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Ірен Роздобудько зустрінеться з читачами в Музеї літератури PDF Друк e-mail
Написав Administrator   

25 червня у приміщенні Національного музею літератури України відбудеться зустріч з Ірен Роздобудько — українською письменницею, ілюстраторкою та сценаристкою,  авторкою більше ніж 30 романів.

Модератор зустрічі - видавець Микола Кравченко.

Ірен Роздобудько - лауреатка і переможець  "Коронації слова",  фіналістка Шевченківської премії в номінації "Література", має відзнаку "Золотий письменник України" (2012).

Авторка ілюстрацій до книг Лариси Масенко, Елеонори Соловей, Леся Танюка.

В одному з інтерв'ю Ірен Роздобудько зізналася, що колись зовсім не володіла українською мовою. Коли ж вивчила українську та почала писати романи - стала одним з найуспішніших та найтитулованіших авторів України.

Зустріч відбувається у рамках спільного проекту «Майстри слова», започаткованого Національною спілкою письменників України та Національним музеєм літератури України. Кожного місяця поціновувачі якісної літератури мають змогу зустрітися з відомими сучасними письменниками, які живуть в різних куточках України.

Спілкування відбувається у невимушеній та теплій атмосфері, глядачі можуть задавати питання, спілкуватися з письменницею, а після заходу – сфотографуватися з гостею і взяти у неї автограф.