Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Гримич Марина. Клавка PDF Друк e-mail
Середа, 29 травня 2019, 07:27

Гримич Марина
Клавка. Роман / Марина Гримич. — Київ : Нора-Друк, 2019. — 336 с.
ISBN 978-966-688-040-9. Тверда обкладинка

Роман “Клавка” Марини Гримич - переможець конкурсу BookForum Best Book Award Форумі видавців у Львові в номінації “Сучасна українська проза”!

Дія роману Марини Гримич «КЛАВКА» відбувається у Спілці письменників України і в київському письменницькому будинку РОЛІТ у 1947 році, коли відбувся сумнозвісний Пленум, відомий в історії розгромом української літератури, зокрема паплюженням Юрія Яновського та Максима Рильського. Але мало хто знає, що розправою над цими двома класиками не обмежилось: українських літераторів — колег по перу, сусідів по дому — нацьковували одне на одного, користуючись їхніми амбіціями. Учасники подій по-різному вийшли з нелегкої етичної ситуації — хто з високо піднятою головою і посмішкою на устах, а хто в ганьбі і досмертних докорах сумління.

Клавка, секретарка Спілки письменників, знає про письменників усе, а драматичні події відбуваються на її очах. Паралельно в її досить одноманітному житті старої дівки відбуваються кардинальні зміни: вона опиняється в центрі любовного трикутника — між відповідальним працівником ЦК КП(б)У і молодим письменником, який щойно повернувся з фронту.

Літературне життя 1940-х, повоєнний Київ, Євбаз, комунальна квартира — це те тло, на якому розгортається динамічний сюжет.

Читати уривок з роману

Купити Гримич Марина. Клавка

 

Обкладинка великого розміру https://nora-druk.com/images/stories/cover19/hrymychklavka-b.jpg