Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Роман "Нижче" представлять в Національній бібліотеці ім. Ярослава Мудрого PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 28 лютого 2018, 08:48

2 березня 2018 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться презентація роману Кіри Малко «Нижче». Початок о 15:00. Видання побачило світ у видавництві «Нора-Друк» у січні 2018 року.

Кіра Малко – соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Має опубліковані есеї в українському та американських інтернет-журналах: TheDevochki, TheEstablishment, ElectricLiterature.

Закінчивши університет, письменниця змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету.

Такий досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче». Твір став успішним літературним дебютом молодої письменниці і отримав Третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у 2017 році.

Про письменницькі тематичні та жанрові вподобання на прикладі рукописів конкурсу «Коронація слова – 2017» та про те, наскільки вони збігаються з читацькими смаками розповість літературознавець і член журі конкурсу Ольга Бондар.

Модератор зустрічі – Микола Кравченко, співзасновник видавництва «Нора-Друк», голова громадської організації «Книжковий простір».

Запрошуємо всіх охочих!

Адреса: Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, Конференц-зал. Тел.: 485-17-95

#нижче