Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Про Київ, якого вже немає - презентація роману Сергія Батурина PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 10 жовтня 2016, 09:23

Презентація роману Сергія Батурина 10.10.16 в Книгарні Є. Афіша10 жовтня Книгарня «Є» та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують на презентацію лауреата третьої премії конкурсу «Коронація слова - 2016» – роману Сергія Батурина «Шизґара». Про нову книжку розповідатимуть автор, видавці та ті, хто знає, яким був «інший Київ» сорок років тому. Модератор – письменниця та радіоведуча Леся Воронина. Початок о 18:30.

70-ті роки ХХ століття, Печерський район, Київ, СРСР. На країну, котрою править старезний генсек Брежнєв, насувається «застій», але молодь не надто переймається політикою, її більше цікавлять значно важливіші речі: де взяти кругленьку суму на справжні джинси, пісні під гітару на традиційному місці збору, названому «п’ятаком», і, звісно, кохання та поцілунки.

Читач разом із героями довідається, хто топив купальників на Центральному пляжі Києва, як купити машинку для фальшування грошей, які побоїща гриміли на ковзанці Центрального стадіону, де в Києві був гастроном «Яма», де плавав «лапоть» і ще масу цікавих і корисних речей. Київський міський сленг, наївна романтика першого кохання, вулиці рідного міста — складові, що роблять роман Сергія Батурина непересічним свідченням тієї епохи…

Адреса книгарні Є: Київ, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті Ворота»). Вхід вільний.