Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Вийшла збірка колонок Віталія Жежери та Ольги Гембік (відео) PDF Друк e-mail
Написав Gazeta.ua   
Середа, 21 вересня 2016, 19:39

Віталій Жежера та Ольга ГембікДо збірки ввійшли есеї Віталія Жежери та Ольги Гембік, що публікувалися протягом 2011 – 2016 років під рубрикою "Колонка" в "Газеті по-українськи".

"На зустріч прийшли дві сестри-монахині, взяли нашу книгу почитати. Кажуть, що цікаво. Вони вміють користуватися інтернетом, та надають перевагу паперовому виданню, - розповідає журналіст Віталій Жежера про презентацію книги "Відкладене літо / Жінкам ніззя" та авторську зустріч з читачами. Відбулась у Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки під час Форуму видавців у Львові, 16-го вересня.

"Публіка тут – це переважно львів'яни, з якими ми бачимося традиційно на Форумі. Прийшли послухати наші тексти в авторському виконані. Презентація вийшла доволі бурхливою, - продовжує Віталій Жежера. - Ми з Олею Гембік читали по черзі. Якщо у мене була сумна колонка, то я просив у неї читати веселу. Серед інших, прочитав свою колонку "Холодильник". Взагалі, тексти для книги відбирав навмання. Їх було десь 150, а довелося залишити менше 100. Хотів, щоб не було повторів за тематикою. До своїх текстів останнім часом ставлюсь критично. Мені навіть здалося, що обирав до видання найганебніші. Але хай оцінюють читачі. Сьогодні підписав пару десятків книг, тож певний інтерес до книги на Форумі є. Читачі навіть запропонували зробити аудіо версію книги. Як на мене, ідея непогана.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Відео: Ярослав Тимчишин/Gazeta.ua