Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Промова Посла Мексики Беатріс Лопес Гаргальо презентації книжки «Фріда Кало. Безжальна врода» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 08 липня 2016, 21:16

Посол Мексики в україні проголошує промов упро ФрідуПромова Посла Мексики Беатріс Лопес Гаргальо 23 червня 2016 року під час презентації книжки «Фріда Кало. Безжальна врода» французького письменника Жерара де Кортанза в київський галереї «КалитаАртКлуб»

Я маю честь говорити про Фріду Кало, культову фігуру Мексики, про жінку, яка втілює в собі мужність, силу, талант і односпрямованість до своїх переконаннь.

Її життєві події мали значний вплив на її роботу. Один критик якось сказав: Неможливо відокремити її життя від мистецтва. Фріда малювала свою біографію. Більшість картин Фріди, особливо її автопортрети, відображають почуття і емоції по відношенню до певної події або кризи в її житті: нездатність народжувати дітей, філософія життя, складні стосунки з чоловіком Дієго. Вона подолала низькі перепони через внутрішні відображення на полотні. Фріда створила щонайменше 140 картин, а також десятки малюнків і досліджень. Серед її картин, 55 є автопортрети, які часто мають символічні уявлення образу фізичних і психологічних ран протягом усього її життя.

 

Фріда перебувала під впливом корінної мексиканської культури, яка проявляється в її використанні яскравих фарб і драматичної символіки; у полотнах та стилю вбрання Tehuana. Фріда знайшла риси своєї особистості у жінок Теуантепек, регіону на півдні Мексики, матріархальному суспільстві сильних і незалежних жінок. Її гардероб став вираженням її ідеології і вона з тих пір увійшла в світ моди. У 1937 році вона з'явилася на обкладинці журналу Vogue. Люди в Парижі були насправді вражені її стилем, у 1939 році Ельза Скіапареллі створила плаття в її честь, назвавши його Ла Мантія Мадам Pів'єра.

Вона була відомим художником протягом свого життя, і отримала більш високу оцінку наступних поколінь. В даний час ви можете в Інтернеті знайти відео на Youtube про те, як виглядала Фріда Кало.

Її роботи відзначені на міжнародному рівні як емблема мексиканських національних і місцевих традицій, були представлені в таких країнах, як Англія, Франція, Японія, Мексика і США. Картини Фріди знайшли своє місце в Луврі, Тейт, Сан-Франциско, Музей сучасного мистецтва і Палац витончених мистецтв в Мехіко, та в інших престижних місцях. Оригінальність Фріди знайшла своє вираження в багатьох видах мистецтва, вона надихнула модельєрів, мюзикли, п'єси... і навіть опери мають її вплив. Фріда є символом того, щоб бути вірним своїм цінностям; вона мала свій власний стиль, який був сформований її життям, а не сюрреалістичними снами, як вона любила говорити.