Нора-Друк, незалежне видавництво сучасної літератури

Украина онлайн

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Банер
Презентація нового роману Маркіяна Камиша "Київ-86" PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 квітня 2016, 19:14

Маркіян Камиш в Книгарні Є, презентація Київ-86Видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» 18 квітня 2016 р. запрошують на презентацію нової книжки Маркіяна КАМИША «Київ-86». Перший роман письменника «Оформляндія або Прогулянка в Зону» українські критики відзначили як один з найяскравіших дебютів 2015 року. В квітні 2016 року цей роман вийшов у французькому перекладі під назвою «La Zone» у Франції в найбільшій видавничій групі «Фламаріон».

Сюжетна лінія нового роману Маркіяна Камиша побудована на цілком реалістичному сценарії, який розглядався після аварії на ЧАЕС у 1986 році, про тотальне відселення мешканців Києва – столиці України і міста-мільйонника. Автор майстерно змальовує події через 30 років після аварії, коли провідник-«сталкер» веде японських туристів до заповітної мети – покинутого Києва, який мріють побачити всі мандрівники на планеті, але наважуються лише одиниці. Ця книга – гарячий поцілунок літа в місті, яке ми могли втратити.

 

Маркіян Камиш останні шість років досліджує Чорнобильську Зону у нелеґальному, «сталкерському» форматі. Він є одним з найдосвідченіших представників течії: сумарно провів за колючим дротом Чорнобильської Зони більш як півроку. Маркіян Камиш – переможець премії «Гранослов» Національної спілки письменників України в номінації Коротка проза (2016).

Початок заходу о 18:30. Модератор – видавець Микола Кравченко.

Адреса книгарні «Є»: Київ, вул. Лисенка, 3 (М «Золоті Ворота»). Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».